a

Odeabank’ın Desteklediği Genç Yeteneklere Ödülleri Verildi!

Odeabank’ın Desteklediği Genç Yeteneklere Ödülleri Verildi!
0

BEĞENDİM

Odeabank tarafından destek verilen Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın kazananlarına ödülleri verildi.

Odeabank En Genç Katılımcılara Ödüllerini Verdi

Odeabank’ın destek sağladığı Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nda kazananlar ödülleri ile buluştu. Yarışmanın kazananları ödüllerini 14 Nisan 2019 tarihinde düzenlenen törenle aldılar. Ödül törenine Odeabank Kurumsal İletişim ve Pazarlama Grup Müdürü Özlem Tokgöz de katıldı. Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın tüm kategorilerindeki En Genç Katılımcı ödülleri Özlem Tokgöz tarafından sahiplerine verildi. Odeabank sosyal medya aracılığıyla ödül töreni ile ilgili bilgilendirme yaptı ve ödül alan gençleri tebrik etti.

 Başvurular 31 Mart 2019’da Sona Ermişti

Uluslararası düzeyde yapılan Genç Yetenekler Müzik Yarışması’nın destekçileri arasında yerini alan Odeabank yarışmanın ödül töreninde de yer aldı. Türkiye’nin yenilikçi ve genç bankalarından olan Odebank 2019 yılında dördüncü defa düzenlenen Uluslararası Genç Yetenekler Müzik Yarışması’na destek verdi. Yarışma BT Müzik ve Sahne Sanatları tarafından düzenlendi. Genç yetenekler bir araya getirilerek müzik eğitiminin akademik ve kişisel gelişime katkıları ön plana çıkartıldı. Odeabank tarafından daha önce yapılan bilgilendirmede yarışma başvurularının 31 Mart 2019 tarihine kadar devam ettiği bildirildi. Genç yetenekler Müzik Yarışması’nın direktörlüğünü Dr. Benal Tanrısever yaptı. Yarışmada Türkiye ve dünyadan genç yeteneklerin keşfedilmesi ve yeteneklerinin sergilenmesi amaçlandı.

En Genç Katılımcılara Ödül Verildi

Odeabank sosyal medya üzerinden yarışmada ödüllerin sahiplerini bulduğunu açıkladı. Genç Yetenekler Müzik Yarışması ödül törenine Odeabank Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Özlem Tokgöz de katıldı. Yarışmaya katılım gösteren en genç katılımcıların ödülleri Özlem Tokgöz tarafından takdim edildi.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.