QNB eFinans’ın Bulut Altyapısında Tercihi Vodafone Türkiye Oldu!

QNB Finansbank ile Vodafone Türkiye arasında bulut altyapısı konulu bir işbirliği yapıldı.

QNB eFinans – Vodafone Türkiye İşbirliği Yaptı

QNB eFinans tarafından bulut altyapısı konusunda Vodafone tercih edildi. QNB eFinans ile Vodafone Türkiye arasında yapılan anlaşma kapsamında bütün hizmetler ve ürünlerin altyapısı ve operasyonları için Vodafone Türkiye’den hız ve verimlilik desteği alınacak. Bu işbirliği hakkındaki bilgilendirme açıklaması Vodafone Türkiye tarafından yapıldı. Açıklamada QNB eFinans’ın müşterilerine e-Dönüşüm hizmetleri alanında e-Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Arşiv, KEP, ihracatta e-Fatura ve e-Fatura Teminatlı Kredi gibi hizmetler sunduğundan, bu alanlardaki hizmetlerin altyapısının kendileri tarafından sağlanması konulu bir işbirliği anlaşmasının imzalandığından bahsedildi.

QNB eFinans Yüksek Güvenlikli Çözümler Sunuyor

QNB eFinans ve Vodafone Türkiye işbirliğine göre QNb Finansbank Finansal Hizmetler Grubu’nun iştiraklerinden olan QNB eFinans’a Veri Güvenliği, Sanal Kaynaklar, Profesyonel Hizmetler, IT – Network, Erişim Hizmetleri ve Veri Merkezi Bulundurma gibi hizmetler Vodafone tarafından sağlanacak. Yüksek güvenliğe sahip, yaratıcı ve yenilikçi dijital uygulamalarında müşterileri için çözüm odaklı çalışmalar yapan QNB eFinans EESPA olarak kısaltılan European e-Invoicing Service Providers Association’un Türkiye’deki ilk üyesi ve dış ticarette Türkiye’de ilk entegre e-Fatura hizmet sağlayıcısı konumunda bulunuyor.

Yüksek İşlem Hacimli Müşterilere e-Dönüşüm Ürünleri

Türkiye’nin lider konumdaki firması Vodafone Türkiye’den destek alacak olan QNB eFinans bu sayede yüksek işlem gerçekleştiren müşterilerine e-Dönüşüm ürünlerini sunmuş olacak. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin daha verimli, daha esnek ve daha hızlı bir bulut altyapısı hizmeti almak isteyen QNB eFinans’ın kendilerini tercih etmesinden dolayı memnun olduklarını söyledi.