QNB Finansbank 4 Stevie Ödülünün Sahibi Oldu!

QNB Finansbank Uluslararası Steve İş Ödülleri kapsamında dört farklı dalda ödüle layık görüldü.

QNB Finansbank’a 4 Dalda Ödül

Küresel adı The International Stevie Business Awards olan Uluslararası Stevie İş Ödülleri kapsamında QNB Finansbank’a dört ayrı dalda ödül verildi. QNB Finansbank Tele Satış Birimi, Çağrı Merkezi ve KOBİ Bulut Şubesi ile ödüle layık görüldü.

QNB Finansbank KOBİ Bulut Şube Gümüş Ödül Aldı

22 Şubat 2019 tarihinde Amerika’da Las Vegas’ta 13. kez düzenlenen ve dünya genelindeki en başarılı kurumların seçildiği ödül töreninde QNB Finansbank KOBİ Bulut Şube sayesinde En İyi Müşteri Hizmeti Ekibi kategorisinde Gümüş Stevie ödülünü aldı. Banka, Yılın En İyi Çağrı Merkezi kategoride Bronz Stevie alan QNB Finansbank, Yılın En İyi Tele Satış Birimi adlı kategoride Bronz Stevie aldı. QNB Finansbank Çağrı Merkezi ise En İyi Teknoloji Kullanımı kategorisinde Bronz Stevie ödülünün sahibi oldu.

QNB Finansbank’tan Açıklama Geldi

QNB Finansbank Bilgi Teknolojileri, Operasyon, Kanallar ve İş Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Kürşad Demirkol alınan ödüller ile ilgili açıklama yaptı. Mehmet Kürşad Demirkol açıklamasında alınan ödüllere 45 farklı ülke ve 2.700’den çok başvuru geldiğini, QNB Finansbank’ın bu başvurular arasında öne çıkarak bankacılık sektöründe dört ayrı kategoride ödül aldığını söyledi. Demirkol, bu ödüllerin doğru yolda olduklarının gösterdiğini, QNB Finansbank olarak müşterilerinin yanlarına olmaya ve yaşamlarını kolaylaştırmaya devam ettiklerini, teknolojiden yararlanarak benzersiz bir müşteri deneyimi yaşattıklarını da söyledi.