QNB Finansbank Gençlere Kariyer Desteklerini Sürdürüyor!

QNB Finansbank tarafından gençlerin kariyer planlamasına destek amacıyla düzenlenen etkinlikler sürüyor.

QNB Finansbank Organizasyonunda Mahfi Eğilmez Yer Aldı

QNB Finansbank ekonomi, bankacılık ve finans alanına ilgi duyan, kariyerini bu yönde geliştirmek isteyenlere desteklerine çeşitli etkinliklerle devam ediyor. QNB Finansbank Mahfi Eğilmez 2019 Gelişim Kataloğu İlk Çeyrek Ekonomi Sohbetleri de bu kapsamda düzenlendi. Banka’nın İstanbul – Şişli’de bulunan Kristal Kule’de gerçekleşen etkinlik QNB Finansbank’ın sosyal medya hesaplarından duyuruldu. Ünlü ekonomist Mahfi Eğilmez’in konuşmacı olduğu organizasyonda 2019 yılının ilk çeyreğinde Türkiye ekonomisinin sergilediği tablo ele alındı.

QNB Finansbank – BÜMED İşbirliğinde Kariyer Semineri

QNB Finansbank ile sponsoru olduğu BÜMED tarafından ortaklaşa düzenlenen BU409 Kampüsten Kariyere adlı seminer gerçekleştirildi. Banka’nın Tüzel Ödeme Sistemleri ve Direkt Satış Direktörü Alp Baydar seminere katılan öğrencilerle tecrübelerini paylaştı. Alp Baydar’ın konuşmasından sonra QNB Finansbank MT’lerinin katılım gösterdiği panel düzenlendi. Bu panelde de QNB Finansbank Bireysel Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Analitik Bütçe Yönetimi biriminden Nursen Kınalı ile Hande Kastan kendi kariyer hikayelerini üniversite öğrencileri ile paylaştı.

Öğrencilerin En Çok Çalışmak İstediği Banka Oldu

Üniversite öğrencilerinin kariyer planlarını yaparken doğru karar vermeleri için yanlarında olmaya devam eden QNB Finansbank diğer yandan liderliğini pek çok alanda sürdürüyor. Bloomberg Üniversitesi ve Realta Danışmanlık tarafından yapılan En Gözde Şirketler Araştırması’nın sonuçlarına göre QNB Finansbank üniversite öğrencilerinin çalışmayı en çok tercih ettikleri banka seçildi. 2019 yılında düzenlenen araştırmada QNB Finansbank dördüncü kez liderliğini korudu. En Gözde Şirketler Araştırması’nda ayrıca QNB Finansbank bünyesinde gençlerin kariyer basamaklarını kendilerinden emin olarak çıkmalarının sağlanması amacıyla oluşturulan kariyer kulübü Finans UP da En Beğenilen Kariyer Etkinliği oldu.