QNB Finansbank Kariyer Buluşmaları Devam Ediyor!

QNB Finansbank tarafında organize edilen kariyer buluşmaları devam ediyor.

QNB Finansbank Gençlerin Hayallerini Dinliyor

QNB Finansbank tarafından gençlerin kariyerine katkı sağlanması ve doğru kariyer planlaması yapabilmeleri adına düzenlenen seminer ve etkinlikler devam ediyor. Bu buluşmalarda gençlerin iş yaşamına dair hayalleri ve planları dinleniyor. Ayrıca organizasyonlara katılan başarılı iş insanları ve girişim fikirlerinin sahipleri başarı hikayelerini anlatarak üniversiteli gençlere kariyer yolculuklarından bahsediyorlar.

Son Etkinlik Pamukkale Üniversitesi’ndeydi

QNB Finansbank İnsan Kaynakları departmanı tarafından organize edilen bu buluşmalardan sonuncusu Pamukkale Üniversitesi’nde gerçekleştirildi. QNB Finansbank İnsan Kaynakları Stratejik Planlama, İşe Alım ve Kariyer Yönetimi biriminin Müdürü Muzaffer Hacıoğlu, Pamukkale Üniversitesi’nde gençlerle bir araya geldi. Hacıoğlu’nun gerçekleştirdiği Bir HayaL – T kur başlıklı sunumda üniversite öğrencilerine verimli bir anlatım yapıldı. Daha sonra Dreamstalk adlı şirketin kurucusu Semih Yalman sahne aldı ve üniversite öğrencilerinin hayallerini dinledi.

QNB Finansbank İK GMY 200 Şube Ziyareti Gerçekleştirdi

QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar tarafından gençlere verilen kariyer destekleri önemseniyor. Cenk Akıncılar 10 ay önce bu göreve geldiğinden bugüne kadar 200’den fazla şube ziyareti gerçekleştirdi, QNB Finansbank çalışanlarıyla birebir görüştü. Akıcılar bir süre önce verdiği bir röportajda işinin rakamlarla değil, insanlarla olduğunu, yaptığı saha ziyaretlerindeki hedefinin Banka çalışanlarına QNB Finansbank’ın hedeflerinden, odak noktalarından ve stratejilerinden bahsetmek olduğunu söyledi. 16 yıldan eri QNB Finansbank bünyesinde çalışan Cenk Akıncılar, çalışanların kariyerlerini önemsiyor ve çalışanların başarısının kurumun başarısı olduğu fikrini savunuyor.