QNB Finansbank – n11 İşbirliğinde Yeni Dönem!

QNB Finansbank ile n11 arasında yapılan işbirliğinde yeni bir dönem başladı.

QNB Finansbank DBS Kolaylığı ile Toptan Alışveriş

Türkiye’de toptan alım – satım yapılabilen geniş kapsamlı e –ticaret platformu olarak faaliyetlerine devam eden n11pro ile QNB Finansbank arasında yapılan işbirliğinde Türkiye’nin her yerinde bulunan firmalara ulaşmak mümkün oluyor. Toptan alım yapmak isteyen kişiler QNB Finansbank DBS yani Doğrudan Borçlanma Sistemi ile vadeli ödeme yaparak satın almalarını gerçekleştirebiliyorlar. QNB Finansbank DBS üzerinden yapılan toptan alımlarda ödemeler takip edilmek zorunda kalınmıyor. Alım yapanlar aynı zamanda kısa vadelerde finansman da sağlamış oluyorlar.

QNB Finansbank DBS Nasıl Çalışır?

N11pro aracılığıyla yapılan toptan alışverişlere dair ödemeler müşterilerin vade tarihlerinde hesaplarından otomatik olarak çekiliyor. Ödemeler otomatik olarak n11pro hesabına aktarılıyor. QNB Finansbank hesabında yeteri kadar bakiyesi olmayan kişilere Doğrudan Borçlanma Sistemi tarafından kendilerine tahsis edilen limitten kredi kullanılabiliyor ve bu krediden vadesi gelen borç ödenebiliyor.

QNB Finansbank DBS Avantajları Nelerdir?

QNB Finansbank Doğrudan Borçlanma Sistemi ile n11pro üzerinden firmalara ulaşarak toptan alışveriş yapan kişiler ödemelerden kaynaklı olan operasyonel yüklerden kurtulmuş oluyorlar. Bir yandan ödemelerin takibi daha kolay hale getirilirken, diğer yandan gereken her çeşit bilgiye internet yoluyla ulaşabiliyorlar ve gerçek zamanlı bilgileri görebiliyorlar. QNB Finansbank DBS avantajları arasında ayrıca kısa süreli finansman avantajı da bulunur. QNB Finansbank DBS başvurusu yapmak isteyen kişiler başvurularını Banka’nın internet sitesinden kolayca yapabiliyorlar. Siteden ayrıca n11pro – QNB Finansbank işbirliği hakkında detaylı bilgi de alınabiliyor.