QNB Finansbank Şirketleri Desteklemeye Devam Ediyor!

QNB Finansbank tarafından çeşitli avantajları kapsayan e-Fatura paketi, cazip faiz oranları ve kur ayrıcalığı gibi kampanyaları sunuluyor.

QNB Finansbank İhracatçılara Döviz Kredisi Sağlıyor

QNB Finansbank kur avantajı, cazip hale getirilen faiz oranları, dijital dış ticaret hizmetleri ve e-Fatura paketi gibi birçok kampanyaya devam ediyor. Banka tarafından sunulan kampanyalar ile ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada ihracatçıların Türkiye’nin can damarı olduğundan, QNB Finansbank olarak ihracatçılara yönelik dış ticaret paketleri ile ihracatçıları desteklediklerinden bahsedildi. Banka’nın ihracatçılara özel olarak sunduğu paket dahilinde şirketler bütün ihracat işlemlerinde cazip faiz oranlarından ve kur avantajından yararlandırılıyor. İhracatın finanse edilmesi için döviz kredisi imkanı da QNB Finansbank tarafından şirketlere sağlanıyor.

QNB Finansbank İhracatçılara Özel Paketler Düzenledi

QNB Finansbank tarafından hazırlanan özel paketlerden satın alan ihracatçı şirketler 1 yıl süreyle pakette yer alan ürünlere dair ekstra ücret ödemiyorlar, yanı sıra sınırsız işlem yapabiliyorlar. Banka tarafından dünyanın her yerinden ihracatçıların işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için Self Servis Dış Ticaret Menüsü sunularak bankacılık işlemlerini internet şube aracılığıyla yapılması sağlanıyor. E-Fatura mükellefi olan şirketlere özel e-Fatura paketleri de bulunuyor. Finans Yıldızı adlı tahsilat ve ödeme platformu ile Türk Lirası türünden para transferleri masrafsız olarak gerçekleştiriliyor.

İhracatçıları Desteklemeye Devam Edeceğiz

QNB Finansbank Kurumsal ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan yaptığı açıklamada Banka olarak ihracatçıların yanında olmayı sürdüreceklerini, bu kapsamda avantajlı kredi imkanlarından ve kur avantajından ihracatla uğraşan firmaları yararlandırdıklarını söyledi. Ömür Tan, QNB Finansbank’ın ihracatçıya destekleri arasında ayrıca uzman dış ticaret bölge temsilcilikleri, cazip sigorta fırsatları, e-Fatura kampanyaları, indirimli komisyon paketleri gibi ürün ve hizmetlerinin olduğunu da belirtti.