QNB Finansbank Tarım Kart’ın Tanıtımı Yapıldı!

QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Birimi, Konya Tarım Fuarı’nda Card Finans Tarım Kartı tanıttı.

Card Finans Tarım Kart Tanıtıldı

Konya’daki Uluslararası Fuar Merkezi’nde tertiplenen 17. Konya Tarım Fuarı’nda yer alan QNB Finansbank Tarım Bankacılığı Birimi tarafından Card Finans Tarım Kart adlı ürününü tanıttı. Card Finans Tarım Kart çiftçilere 6 ay faizsiz dönem ve hasatta ödeme yapabilme avantajı sağlıyor. Türkiye’nin en geniş kapsamlı tarım fuarlarından olan Konya Tarım Fuarı’na katılan QNB Finansbank çiftçilerle bir araya geldi. QNB Finansbank, Tarım Fuarı’nda çiftçilere özel avantajlar sunan tarım kredilerinden de bahsetti. Çiftçilere özel olarak tasarlanan Card Finans Tarım Kart da tanıtıldı.

Tarım Kart ile SGK ve Bağ – Kur Primleri Ödenebiliyor

QNB Finansbank ürünlerinden olan Tarım Kart sahibi olan çiftçiler günün her saatinde QNB Finansbank ATM’lerinden 2 yıl vadeli olmak üzere taksitli kredi kullanabiliyorlar. Çiftçiler ihtiyaç duyduklarında yine aynı ATM’lerden Kredili Mevduat hesaplarına ulaşabiliyor ve nakit çekim işlemi yapabiliyorlar. Tüm bu avantajlara ilaveten aylık olarak düzenli bir geliri olmayan çiftçiler SGK ya da Bağ- Kur primlerini Card Finans Tarım Kart ile otomatik ödeyebiliyorlar. Çiftçiler aylık prim borçları için hasat zamanında yılda bir defa ödeme de yapabiliyorlar. Konya’daki fuara giden çiftçiler 773 numaralı stantta QNB Finansbank’ı ziyaret edebiliyorlar.

QNB Finansbank’tan Çiftçilere Özel Kredi

QNB Finansbank Tarım Bankacılığı ve Gayrimenkul Projeler Finansmanı Direktörü Hakan Çağlar fuarla ilgili konuştu. Hakan Çağlar, QNB Finansbank’ın en büyük hedefinin üretim yapan çiftçilerin yanında olmak ve sorunlarını çözmek olduğunu, Tarım Kart’ın yanı sıra ayrıca çiftçilere çeşitli ödeme kolaylıklarını kapsayan kredi çeşitleri de sunduklarını söyledi.