QNB Finansbank ve İştiraklerine 3 Ödül Birden!

QNB Finansbank ve iştiraklerine Aon Best Employers ödülleri kapsamında 3 ödül birden verildi.

QNB Finansbank 3 Ayrı Ödüle Layık Görüldü

Aon Hewitt tarafından düzenlenen Aon Best Employers adlı ödüller kapsamında QNB Finansbank’a ve iştiraklerine üç ayrı ödül verildi. Banka tarafından bu konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. QNB Finansbank’ın açıklamasında Aon Hewitt tarafından 50 yıldan çok bir süredir dünyanın her yerinde bulunan işverenlerin mükemmelliğinin ölçüldüğü, şirketin yönetim danışmanlığı ve insan kaynakları hizmeti verdiği söylendi. Aon Hewitt’in çalışan bağlılığı ile ilgili dağıttığı ödüller kapsamındaki Best Employer kategorisinde QNB Finansleasing ödül aldı. Başarı ödülü almaya ise QNB Finansbank ve IBTECH layık görüldü. Ödüller çalışan bağlılığı envanterlerine göre dağıtıldı.

QNB Finansbank Çalışan Bağlılığında Yüzde 87’yi Buldu

QNB Finansbank 12 yıldan beri düzenli olarak bu konuda envanter tutuyor. 2019 yılında yaklaşık 11 bin QNB Finansbank çalışanı daha bu envantere dahil oldu. QNB Finansbank’ın bağlılık skoru yüzde 87 oldu ve 12 yılın zirve rakamına ulaşıldı. Aon Hewitt tarafından çalışan bağlılıklarının karşılaştırıldığı bir rapor da yayınlandı. Raporda 11 bankanın çalışan bağlılıklarının karşılaştırıldığı görüldü. Her sektörden firmaların envanterlerinin yer aldığı raporda QNB Finansbank’ın diğer pek çok sektörün önüne geçtiği gözlemlendi.

Araştırmaya 175 Şirket Katıldı

Türkiye genelinde gerçekleştirilen en geniş kapsamlı işveren araştırması olarak bilinen Aon Hewitt’in; Aon Best Employers araştırmasında 2019 yılında çeşitli sektörlerden 175 şirkete yer verildi. Çalışan bağlılığını bu yıl artıran pek çok şirket ödül almaya hak kazandı. QNB Finansbank, QNB Finansleasing ve IBETECH’e üç ayrı ödül verildi.