QNB Finansbank ve TOG’dan Küçüklerin Hayallerini Gerçekleştirecek İş Birliği!

QNB Finansbank ile Toplum Gönüllüleri Vakfı tarafından yürütülen bir iş birliği çerçevesinde, çocukların hayallerini gerçekleştirmek ve yaratıcı yönlerini ortaya çıkarabilmek için ‘Hayallerin Gücü Adına’ projesi hayata geçirildi. QNB Finansbank 2015 yılından bu yana çocuklar ve gençler için yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor. Daha önce hayata geçirdiği ‘Minik Eller Büyük Hayaller’ projesi ile birlikte çocukları ve gençleri yaratıcı, analitik, yenilikçi ve çözüm odaklı projeler geliştirmeleri için desteklediğini açıkladı

QNB Finansbank ve TOG Çocukların Hayallerini Hikayeye Dönüştürecek!

QNB Finansbank ile Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın 2018 yılından bu yana bir iş birliği içerisinde olduğu biliniyor. 2018 yılından bu yana yürütülen ‘Hayallerin Gücü Adına Projesi’ çerçevesinde 112 genç ve 20 gönüllü finansçı projeye destek verdi. Proje ile birlikte ilk öğretim çağındaki pek çok çocuğa ulaşıldı. 2019-2020 eğitim öğretim yılında ilk öğretim çağındaki çocukların iletişim becerilerini güçlendirmek, kendilerini ifade etmelerine fırsat sağlamak, hayal kurmalarını sağlamak, yaratıcılıklarını geliştirmek ve tüm bunları yazılı şekilde ifade edebilmeleri için çalışmalar yapılıyor.

QNB Finansbank Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aras sosyal sorumluluk projesi hakkında açıklamalarda bulundu. ‘Minik Eller Büyük Hayaller Sosyal Sorumluluk Platformu ile birlikte 2015 yılından bu yana çocuklara geleceklerinin inşası konusunda destekler veriyoruz. Çocukların analitik süreçlerine katkı sağladığımız gibi hayal güçlerini geliştirmek için de çaba sarf ediyoruz. Yeni ilişkiler kurmalarını sağlıyoruz. Yaratıcı yeni yapılar ve özgün hikayelerin ortaya çıkmasına imkan tanıyoruz’ ifadelerini kullandı.