QNB Finansbank Yeni Reklam Filmini Yayınladı!

QNB Finansbank’ın yeni reklam filminde “İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda!” mesajı veriliyor.

İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda!

QNB Finansbank’ın yeni reklam filmi yayınlandı. Reklam filminin mottosu “İhtiyaç Duyduğunuz Her An Yanınızda!” olarak belirlendi. QNB Finansbank yeni kampanyasında değişik anlara odaklandı. Yeni reklam filmi de bu odak noktasından yola çıkılarak tasarlandı. Banka yeni reklam filminde yaşamda doğru olduğuna inanılan anlarla karşılaşıldığında ve ihtiyaç duyulan her an QNB Finansbank’ın müşterilerinin yanında olacağı mesajı veriliyor. Reklam filminde ihtiyaç duyulan tüm anlarda müşterilerine yanlarında olmayı taahhüt eden QNB Finansbank doğru ve kişileri mutlu edecek anların kaçırılmaması gerektiğine vurgu yapıyor.

Karar Anları Motion Control Tekniğiyle Donduruluyor

QNB Finansbank yeni reklam filminin temasında evlenme kararı alan bir çift, çocuğu için yatırım yapmak isteyen bir baba, yatırım yapmak isteyen bir diğer çift, işini büyütmeye amaçlayan bir girişimci gibi örnekler yer alıyor. Bu kişiler gerçekleştirmek istedikleri konularda doğru zamanın geldiğine karar veriyorlar. Kararların alındığı anlar, Motion Control çekim tekniği ile reklam filminde dondurularak dikkat çekiliyor.

QNB Finansbank’ın Reklam Yüzü Selma Ergeç

QNB Finansbank filminin reklam yüzü Selma Ergeç devreye Finansçı kimliği ile giriyor. Selma Ergeç dondurulan bu karar anlarının arasında dolaşıyor. Bu temada QNB Finansbank’ın hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen müşterilerinin her zaman yanında olduğu mesajı bir kez daha verilmiş oluyor. Reklam filminin çekimleri 4 gün sürdü. Yönetmenliğini Bahadır Karataş’ın üstlendiği QNB Finansbank reklam filmi Rabarba imzasını taşıyor.