qnb-finansbanktan-kobilerin-alacaklarina-karsilik-kredi

QNB Finansbank’tan KOBİ’lerin Alacaklarına Karşılık Kredi!

QNB Finansbank tarafından KOBİ’lerin e-Fatura alacaklarına karşılık finansman desteği sağlanacak.

KOBİ’lerin e-Fatura Alacaklarına Kredi Desteği

QNB Finansbank yeni bir kredi ürününü devreye aldı. Banka tarafından KOBİ’lere sağlanacak olan yeni kredi ürünü ile ilgili bir basın toplantısı düzelendi. Verilen bilgilere göre e-Fatura alacaklarını teminat gösteren KOBİ’ler QNB Finansbank’tan kredi kullanabilecekler. Böylece e-Fatura alacaklarının vadesini beklemiş olmadan nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmuş olacaklar. QNB Finansbank Kurumsal Bankacılık ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan, QNB eFinans Genel Müdürü Okay Yıldırım ve QNB Finansbank Bireysel Bankacılık ve KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın’ın katıldığı basın toplantısında yeni kredi ürünü olan e-Fatura Teminatlı Kredi ile ilgili bilgiler paylaşıldı.

QNB Finansbank e-Fatura Teminatlı Kredi

QNB Finansbank Kurumsal Bankacılık ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ömür Tan basın toplantısındaki açıklamasında e-dönüşüm kapsamındaki uygulamalarının yanı sıra çek – senet gibi ödeme araçları ve teminat gösterilebilen araçların yerine artık e-Fatura uygulamasına geçildiğini, Türkiye genelinde 100 bin civarında firmanın bu uygulamayı aktif bir şekilde kullandığını, QNB Finansbank’ın da 2013 yılından bu yana e-Fatura kullanmakta olduğunu, şimdi ise e-Fatura Teminatlı Kredi ürünü ile yeni bir döneme imza attıklarını söyledi.

KOBİ’lerin Nakit İhtiyaçlarına Finansman Desteği

e-Fatura Teminatlı Kredi’nin bankacılık ve dijitalleşmenin entegrasyonu açısından önemli bir adım olduğuna dikkat çeken Ömür Tan, bu ürünle KOBİ olarak nitelenen küçük ve orta ölçekteki şirketlerin ticari alacaklarını teminat göstererek ihtiyaç duydukları finansmana rahat bir şekilde ulaşabileceklerini belirtti. QNB Finansbank’ın e-Fatura uygulamasını kendi sistemine entegre ederek kredi kullandıran tek banka olduğunun da altını çizdi.