a

Sodexo'da Mobil Ödeme Özelliği İle Büyük Kolaylık!

Sodexo'da Mobil Ödeme Özelliği İle Büyük Kolaylık!
0

BEĞENDİM

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri tarafından sunulan mobil ödeme hizmeti Sodexo’lular ile buluşacak. Sodexo Restourant Pass yemek kartını kullananlar, kartlarının yanlarında bulunmadığında dahi mobil ödeme özelliğini kullanarak bundan böyle kartsız bir şekilde ödeme gerçekleştirebilecekler. 

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, yeni özellik çerçevesinde müşterilere mobil uygulama üstünden kartları yanlarında olmasa dahi ödeme işlemi yapma kolaylığını sunacak. 

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan, Sodexo olarak dijital dönüşümün bir parçası konumuna gelerek müşterilere en iyi hizmeti verebilmek adına büyük çaba sarfettiklerinden bahsetti. 

Öncelik Dijital Dönüşüm Projelerini Faaliyete Almak

En büyük önceliklerinin müşterilere, tüketicilere ve birlikte çalışılan üye iş yerlerine, değer katacak ve hayatlarını kolaylaştırarak, Sodexo ile yaşadıkları deneyimleri en mutlu seviyeye  ulaştırıp, Sodexo’lu olmanın ayrıcalığını hissettirecek dijital dönüşüm projelerini faaliyete almak olduğuna vurgu yapan Özcan, yeni mobil ödeme özelliğinin tam olarak bahsi geçen amaca hizmet ettiğini dile getirdi. 

Özcan ayrıca söz konusu özellik sayesinde tüketicilerin Restaurant Pass yemek kartları yanlarında olmasa dahi hızlı ve pratik bir biçimde ödeme gerçekleştirebileceklerini sözlerine ekledi. 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.