a

Startupbootcamp Scale'de Başvurular Başladı

Startupbootcamp Scale'de Başvurular Başladı
0

BEĞENDİM

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City, büyüme sonrasındaki girişimler ile birlikte ikinci grup başvuruların resmen başladığını duyurdu. FinTech ekosistemlerini Latin Amerika ve İspanya’da güçlendirmeyi hedef alan Finnovista tarafından yönetilen Startupbootcamp Scale, yeni program sayesinde vizyonunu daha profesyonel bir hale getirerek finansal hizmetler sektörünü destekleyerek bölgedeki girişimini daha da artıracak.

İkinci grup girişimleri kabul gören program sayesinde 5 şirkete işlerini geliştirme ve ilerletme adına karma bir destek dönemi de sunulmuş olacak. Kurucu şirketlerin teknoloji işlerini ölçeklendirmek, fonları yükseltmek, tekrar satış yapmak, küresel olarak büyümek ve gelirlerini artırmak ile ilgili bir çok zorlukla baş edebilmek adına yardımcı bir program tasarlanırken bu programın iş ortakları arasında ise VISA, Fiinlab, Banregio, HSBC Meksika, EY Meksika, IGNIA, Latinia ve White & Case yer aldı.

Son Başvuru 10 Aralık

Startupbootcamp Scale FinTech Mexico City Program Direktörü Christine Chang, FinTech bünyesinde çalışan genç ve parlak girişimciler sayesinde büyümelerine devam ederek genişletmek adına gerekli araçları sağladıktan sonra işlerini daha da ileri seviyelere taşıyacaklarını söyledi. Ekosistemin kilit rolleri ile aktif iş birliğinde teşvik edici bir uygulama ile Latin Amerika finansal hizmetlerinde yenilikte öncü hareketlerden biri olarak planlandı.

Programa dahil olmak isteyen girişimcilere sağlanacak olan 30 bin dolarlık ilk finansal destek ile birlikte FinTech bünyesinde faaliyet göstermekte olan en önemli girişim sermayelerine de erişim kısıtlamasız olarak sağlanmış olacak. Bu yönde başvurular ise 10 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecek.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.