TEB Arval Hafif Ticari Araç Kiralama Hizmeti de Verecek!

TEB Arval tarafından yapılan açıklamada hafif ticari araç kiralama hizmetini devreye aldığı bildirildi.

TEB Arval Yeni Hizmetini Devreye Aldığını Duyurdu

Türk Ekonomi Bankası iştiraklerinden olan TEB Arval, filo yönetimi ve uzun dönem araç kiralama çözümlerinin yanı sıra hafif ticari araç kiralama hizmeti de sunmaya başladı. TEB Arval tarafından bu konuda bir açıklama yapıldı ve kamuoyu bilgilendirildi. Açıklamada TEB Arval olarak filo yönetimi ve operasyonel araç kiralama çözümleri sunmaya uzun zamandan beri devam ettiklerinden bahsedildi. TEB Arval’ın bundan böyle kamyonet, van, pikap araç sınıflarında yer alan hafif ticari araçların kiralanması hizmetini de vermeye başladığı bildirildi.

Karayolları Taşıma Yönetmeliği’nde Değişiklik

Yaptığı açıklamada yeni çözümlerinden olan hafifi ticari araç kiralamayı hizmete sunduğunu bildiren TEB Arval, bu sınıftaki araçların kiralanmasına imkan veren Karayolları Taşıma Yönetmeliği’nde yeni düzenleme yapıldığını, bu düzenleme kapsamında şirket olarak kurumlara hafif ticari araçları kiralama hizmeti verebilir durumda olduklarını da belirtti. TEB Arval, aylık araç kiralama bedeli dahilinde olan lastik değişimi, periyodik araç bakımı, hasar ve onarım, yol yardımı, yakıt yönetimi ve HGS gibi hizmetlerle müşterilerinin bu yönlü ihtiyaçlarına cevap veriyor.

TEB Arval İşletmelerin Maliyetlerine Katkı Sağlıyor

Şirket tarafından yapılan açıklamada görüşleri yer alan TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert ticari araçların kiralanabiliyor olmasının işletmelerin maliyelerinin ve sermayelerinin üzerinde olumlu etkilerinin olduğunu söyledi. Chabert, TEB Arval’ın bundan böyle müşterilerine pek çok marka ve modelde yük, bagaj, yolcu kapasitesine ve ihtiyaçlara göre hafifi ticari araç kiralaması da yaparak kolaylık sağlayacağını, yanı sıra orta ve büyük ticari araç sınıflarında kiralamalarının devam ettiğini de ifade etti.

Kapalı