TEB Arval ve BNP Paribas Filo Yönetiminde İşbirliği Yaptı!

Türk Ekonomi Bankası iştiraklerinden olan TEB Arval ile BNP Paribas güçlerini birleştirerek işbirliği yapıyor.

TEB Arval Yeni Ürününde BNP Paribas’la Çalışacak

Türk Ekonomi Bankası bünyesinde filo kiralama ve operasyonel kiralama konularında faaliyet gösteren firma TEB Arval ile BNP Paribas arasında bir işbirliği yapıldı. Yapılan işbirliği anlaşmasına göre iki firma finansal araç kiralama ve filo yönetimi konusunda güçlerini birleştirecek. TEB Arval tarafından bu konuyla ilgili bir açıklama yapılarak bilgilendirmede bulunuldu.

Firmalara Uygun Şartlarda Filo Yönetimi hizmeti

TEB Arval tarafından BNP Paribas ile gerçekleşen işbirliği hakkında yapılan açıklamada araç filo yönetiminde maliyetlerin en uygun seviyelere indirilmesi amacıyla firmalara geniş kapsamlı araç kiralama çözümleri sunduklarından bahsedildi. TEB Arval’ın yeni filo yönetimi ürününde BNP Paribas Finansal Kiralama ile ortak çalışılacak. Yapılan işbirliğine göre TEB –Arval – BNP Paribas Finansal Kiralama ortaklığında sunulacak uygun vade ve cazip faiz oranları ile firmaların bu ihtiyaçlarına çözüm sağlanacak. Firmalar tam kapsamlı filo yönetimi hizmetinden uygun şartlarda yararlanabilecekler. Hizmet dahilinde kiralanan araçların bakımı ve onarımı, yol yardımı, lastik değişimi, yedek araç temini ve ikinci el satış operasyonlarının yönetimi yer alıyor.

TEB Arval’dan Firmalara Kapsamlı Filo Yönetimi

Yapılan açıklamada TEB Arval Genel Müdürü Philippe Chabert de görüş bildirdi. Chabert, TEB Arval olarak sundukları yeni filo yönetimi ürünüyle firmaların araç satın alma konusundaki iş yüklerini azalttıklarını, böylece maliyetten ve zamandan tasarruf etmelerini sağladıklarını, aylık sabit ödeme yapan firmalara 12 ay ile 45 arasındaki sözleşme sürelerine göre filo yönetimi hizmeti verdiklerini, firmaların bütçelerini kontrol altında tutmalarına destek sağladıklarını söyledi.

Kapalı