TEB Cetelem ve PSA Finans’tan Uygun Faizli Taşıt Kredisi!

Türk Ekonomi Bankası iştiraklerinden TEB Cetelem ve PSA Finans arasında gerçekleşen işbirliğiyle temmuz ayı boyunca uygun faizli taşıt kredisi imkanı sunuluyor.

TEB Cetelem’den Yüzde 0.99 Faizle Taşıt Kredisi

TEB Cetelem ile PSA Finans arasında bir işbirliği yapıldı. İşbirliği kapsamında temmuz ayı süresince Satış Noktasından Hizmet iş modeliyle bütün Opel marka araç modellerinde yüzde 0.99 oranından uygun faizli kredi imkanı tanınıyor. TEB Cetelem aracılığıyla taşıt kredisi kullanarak araç satın alan kişilere ayrıca ekim ayına kadar taksit erteleme seçeneği de sunuluyor. PSA Finans – TEB Cetelem işbirliği Opel marka araçlarla büyümeye devam ediyor. Türk Ekonomi Bankası tarafından bu konuyla ilgili bir bilgilendirme açıklaması yapıldı.

TEB Cetelem – PSA Finans İşbirliği 2014’ten Beri Sürüyor

TEB tarafından yapılan açıklamada 2014 yılının nisan ayından bu yana TEB Cetelem ve PSA Finans’ın Citroen, Peugeot ve DS Automobiles marka araçlarla birlikte işbirliği yürüttükleri, 2019 yılı haziran ayında yapılan yeni bir anlaşmaya göre Opel marka araçlar için de TEB Cetelem tarafından uygun faizli taşıt kredisi desteği sağlandığı bildirildi. İşbirliği kapsamında kişiye özel güvenilir, hızlı finansal çözümler sunuluyor. Opel marka tüm araç modellerinde aylık yüzde 0.99’dan başlayan uygun faizli aşıt kredisi sağlanıyor. Taşıt kredisi taksitleri ekim ayına kadar da ertelenebiliyor.

Hani Model Araca Kaç TL Kredi Sağlanıyor?

Opel temmuz ayı kampanyasında Corsa ve Astra Sedan kredi tutarı 36 bin lira olurken, krediye uygulanan 15 ay vadedeki aylık faiz oranı da yüzde 0.99 oluyor. Astra HB – Insignia – Combo – SUV modellerinde taşıt kredisi tutarı 45 bin lira, 15 y vadedeki aylık faiz oranı da yine yüzde 0.99 olarak hesaplanıyor.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı