TEB En İyi Özel Bankacılık Ödülü Aldı!

TEB Özel Bankacılık departmanı, World Finance Bankacılık Ödülleri 2019 kapsamında birincilik ödülü aldı.

TEB Özel Bankacılık Birimine Küresel Alanda Birincilik

World Finance Bankacılık Ödülleri 2019 kapsamında Türk Ekonomi Bankası’nın Özel Bankacılık birimi birinci seçildi. World Finance En İyi Özel Bankacılık ödülü TEB Özel Bankacılık’ın oldu. Türk Ekonomi Bankası alınan bu ödülle ilgili bilgilendirme niteliğinde bir açıklama yaptı. Açıklamada TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi de görüş bildirdi. TEB’in açıklamasında 2019 yılına küresel finans alanında düzenlenen birçok organizasyon tarafından ödüllendirilerek başladıklarından bahsedildi. TEB Özel Bankacılık tarafından sunulan hizmetler küresel anlamda ödüller almaya devam ediyor.

Saygın Bir Kuruluştan Ödül Almaktan Memnuniyet Duyduk

Küresel finans alanının saygın yayın kuruluşlarından biri olan World Finance adlı dergi dünya finansı, uluslararası ticaret, finans endüstrisi, küresel ekonomi gibi alanlarda yayınları ile biliniyor. World Finance tarafından organize edilen Bankacılık Ödülleri 2019’da En İyi Özel Bankacılık ödülü Türk Ekonomi Bankası’na verildi. TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi açıklamasında World Finance gibi dünya genelinde bilinen ve takip edilen bir yayın kuruluşundan ödül aldıkları için memnuniyet duyduklarını söyledi.

TEB Türkiye’nin İlk Özel Bankacılık Hizmeti Veren Bankası

Gökhan Mendi açıklamasında TEB olarak Türkiye genelinde özel bankacılık merkezleri, şubelerinde verdikleri özel bankacılık hizmetleri ile müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına karşılık verdiklerini, Türkiye’de özel bankacılık birimini kuran ve uygulamaya alan ilk banka olduklarını, yaşama değer katmak üzere Türk Ekonomi Bankası olarak çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı