TEB İcat Çıkar Yarışmasında Başvuru Süresi Uzatıldı!

TEB tarafından düzenlenecek olan İcat Çıkar adlı yarışmada başvuru süresi 31 Ocak 2019 tarihine kadar uzatıldı.

Son Başvuru Tarihi 31 Ocak 2019’a Kadar Uzatıldı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından yapılacak olan bankacılık alanında yeni fikirlerin, projelerin ve ürünlerin değerlendirileceği İcat Çıkar adlı yarışmada teknoloji alanında girişim projesi olan herkesin başvurusu kabul ediliyor. TEB Akıl Fikir Yarışması olarak da bilinen yarışmanın son başvuru tarihinin 31 Ocak 2019 tarihine kadar uzatıldığı Türk Ekonomi Bankası’nın internet sitesinden açıklandı. Yarışmaya üniversite öğrencileri, üniversiteden yeni mezun olan gençler, TEB müşterisi olan herkes ve teknolojik bir girişimi olan kişiler başvuru yapabiliyorlar.

Yarışmanın Jürisi Kimlerden Oluşuyor?

TEB Akıl Fikir Yarışması’nın jürisinde TEB Genel Müdürü Ümit Leblebici, TEB Holding Yönetim Kurulu Üyesi Varol Civil, English Ninjans’ın kurucusu Ali Servet Eyüboğlu, Sahibinde.com CEO’su Burak Ertaş, Alibaba.com Ülke Müdürü Cüneyt Erpolat, İTÜ Arı Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Denz Tunçalp, Boğaziçi Üniversitesi Analitik ve İçgörü Merkezi Direktörü dr. Hüseyin Sami Karaca, Mastercard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Yiğit Çağlayan ve PayU Global Ürün Stratejisi Başkanı Yunus emre Güzer yer alacak.

TEB Akıl Fikir Yarışmasının Ödülleri Neler?

TEB Akıl Fikir Yarışması’na yeni fikri ya da projesi ile katılan yarışmacılar arasından üçüncü olana 10.000 lira, ikinci olana 15.000 lira ve birinci olana da 25.000 lira para ödülü verilecek. Ayrıca en inovatif 3 projeye Bahçeşehir Üniversitesi MBA Bursu, birinciye Roland Garos seyahati, ilk 5’e giren projelerin sahiplerine de TEB Girişim Evi’ne katılma önceliği sağlanacak. Yarışmanın daha önceden 15 Ocak olarak belirlene son başvuru tarihi 31 Ocak 2019 tarihine kadar uzatıldı.