TEB KOBİ Masraf Paketlerini Hizmete Sundu!

TEB tarafından KOBİ’lere özel olarak tasarlanan Masraf Paketleri hizmete sunuldu.

TEB KOBİ’lere Destek Olmaya Devam Ediyor

Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından küçük ve orta ölçekli işletmeler için 3 değişik Masraf Paketi sunuluyor. 14 yıldan bu yana danışman bankacılık misyonuyla KOBİ konumundaki işletmelerin yanında olmaya devam eden TEB tarafından sunulan yenilikçi ürünlere 3 farklı Masraf Paketi ilave edildi. Mikro Paket – Makro Paket – Dış Ticaret Paketi olarak sunulan TEB Masraf Paketleri cirosu 25 milyon liraya kadar olan işletmeleri ilgilendiriyor. TEB Masraf Paketleri ile işletmelerin maliyetlerinin düşürülerek işlerini büyütmelerine destek sağlanması amaçlanıyor.

TEB Mikro ve Makro KOBİ Masraf Paketleri

Türk Ekonomi Bankası tarafından açıklanan Mikro ve Makro Masraf Paketleri’nden yararlanan müşteriler paket kapsamında belirlenen sayıda ücretsiz EFT, havale, çek tahsilatı, çek karnesi gibi işlemlerde ayrı ayrı masraf ödemiyorlar. KOBİ’ler ihtiyaçlarına göre tercih edecekleri paketle yıl boyunca geçerli ola tek seferlik ödeme yapıyorlar. TEB Makro Masraf Paketi ile TEB Mikro Masraf Paketi arasında gerçekleştirilecek işlem sayısı bazında değişiklikler bulunuyor.

TEB Dış Ticaret Masraf Paketi

TEB işini küresel anlamda büyütmek isteyen işletmeler için Dış Ticaret Masraf Paketi adlı ürününü tasarladı. İthalat ve ihracat faaliyeti bulunan şirketler bu paketten yararlanarak 1 yıl boyunca çek tahsilatı işlemlerini sınırsız olarak yapabiliyorlar. Paket kapsamında ayrıca TEB Kurumsal İnternet Şube ve CEPTETEB Kurumsal aracılığıyla yapılan EFT, havale, giden döviz havale komisyonu, swift işlemi giderleri gibi dış ticaretle ilgili birçok konuda avantaj sağlanıyor.

TEB Masraf Paketi Fiyatları

Türk Ekonomi Bankası KOBİ’lere sunduğu KOBİ Masraf Paketleri ücretlerini de açıkladı. Buna göre KOBİ Mikro Paketi alan müşteriler yıllık 950 lira, Makro Masraf Paketi alan müşteriler yıllık 1.700 lira ve KOBİ Dış Ticaret Masraf Paketi alan müşteriler de yıllık 3.500 lira ödeme yapıyorlar.

 

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı