TEB Kredi Faiz Oranlarını Düşürdü!

TEB tarafından başlatılan kredi kampanyası kapsamında taşıt kredilerinde ve konut kredilerinde faiz oranları düşürüldü.

TEB Kredi Faiz Oranları Kampanyası Başladı

Türk Ekonomi Bankası (TEB) kredilerde faizleri düşürmek amacıyla bünyesinde bir kampanya başlattı. TEB’in başlattığı kampanyaya göre konut kredilerinde faiz oranı yüzde 1.70 oranına, taşıt kredisi faiz oranı da yüzde 1.75’e indirildi. TEB tarafından bu kredi kampanyası ve faizlerin aşağı çekilmesi ile ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada kampanyanın bütün müşterileri için geçerli olduğu, 120 aya kadar vadesi bulunan konut kredisi faiz oranlarının yüzde 1.70’e, 48 aya kadar vadesi olan taşıt kredilerinde faiz oranının da yüzde 1.75’e indirildiği belirtildi.

Yeni TEB Müşterilerine Çeşitli Avantajlar

Türk Ekonomi Bankası’nın TEB haber niteliğinde olan açıklamasında ayrıca yeni edindikleri ve kredi kullandıracakları müşterileri için de bu faiz oranlarının geçeli olduğunu, yeni müşterilerini ayrıca TEB’in çeşitli avantajlarından yararlandırabilecekleri, bankacılık sektöründeki tecrübeleri, alanında profesyonel olan uzman çalışanları ile hizmet veriyor oldukları TEB şubelerine herkes bekledikleri bildirildi. Açıklamada TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi de fikir bildirdi.

TEB Otomotiv ve Konut Sektörüne Hareketlilik Kazandıracak

TEB kredi faiz oranları ile ilgili konuşan Gökhan Mendi hayata geçirdikleri bu kampanyanın otomotiv sektörüne ve konut sektörüne hareketlilik kazandıracağını, Türk Ekonomi Bankası olarak düzenledikleri kampanyalarla hareketliliğin sağlanmasını hedeflediklerini söyledi. Gökhan Mendi, Banka olarak müşterilerinin ihtiyaçlarına ve bütçelerine uygun çözümleri üretmek için çalıştıklarını, kredi faizi kampanyası ile de konut kredilerinin 120 aya varan vadede olanında faizin yüzde 1.70, taşıt kredilerinin faiz oranlarının da 48 aylık kredilerde yüzde 1.75 olarak aşağı çekildiğini haber verdi.