TEB Reklam Oscarlarında Bronz Ödül Aldı!

TEB reklam Oscarları olarak bilinen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda bronz ödül aldı.

TEB Reklam Kampanyasına Bronz Ödül

TEB yani Türk Ekonomi Bankası reklam Oscarları olarak tabir edilen yarışmadan ödül aldı. Reklamverenler Derneği ve Reklamcılar Derneği ile Effie Worldwide Inc. arasındaki işbirliği sonucunda düzenlenen 10. Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda kazananlar belirlendi. Yarışmada pazarlama iletişimi ve en etkili reklam kampanyaları ödüllendirildi. TEB sosyal medya hesaplarından alınan ödülle ilgili bilgilendirme yapıldı. Bilgilendirmede TEB Marifetli Hesap – TEB’de Herkes Biriktirebilir adlı reklam kampanyasının bronz ödüle layık görüldüğü söylendi. TEB reklam kampanyası ile Bronz Effie Ödülü’nü aldı.

Yarışmada Hangi Kategoriler Yer Aldı?

Effie Reklam Ödülleri pazarlama, reklam ve iletişim alanlarında dünya genelinde en zorlu ve prestijli yarışma olarak kabul ediliyor. Türkiye’den Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği; yurtdışında Effie Worldwide INC ile işbirliği yaptı. Yapılan işbirliği sonucunda 10. Effie Türkiye Reklam Yarışması düzenlendi. Yarışmada katılımcılar otomotiv, otomotiv ürünleri, bankacılık ve finans kuruluşları, sigorta hizmetleri, temizlik ve bakım ürünleri, kozmetik güzellik ürünleri ve kişisel bakım ürünleri, sağlık kişisel korunma, turizm – eğlence – restoran, medya – yayın – dijital platformlar, telekomünikasyon, spor kulüpleri – spor sponsorlukları ve markalı spor etkinlikleri, çoklu perakende, moda – tekstil – aksesuar, dayanıklı eşya ve küçük ev aletleri, emlak – inşaat – yapı malzemeleri, temel gıda, içecek, atıştırmalıklar, markalı içerik gibi pek çok kategoride yarıştılar.

TEB Reklam Yarışmasında Ödüllendirildi

Türk Ekonomi Bankası yarışma kapsamındaki banka ve finans kuruluşları kategorisinde Bronz Effie Ödülü’nü aldı. Aynı kategoride altın ödül Akbank’ın, gümüş ödül de Ziraat Bankası’nın oldu.

Kapalı