a

TEB Tedarikçilerine Ödül Verdi

TEB Tedarikçilerine Ödül Verdi
0

BEĞENDİM

Türk Ekonomi Bankası (TEB), bu sene sekizincisini düzenlediği TEB Tedarikçi Günükapsamında, başarılı iş birliklerine imza attığı 9 tedarikçisine ödül verdi. TEB Tedarikçi Günü Ödül Töreni’nde İç Müşteri Kategorisi, Dış Müşteri Kategorisi ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere toplam 3 kategoride dağıtılan ödüller, TEB Tedarik Direktörü Arda Polat , TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır ve TEB Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Güler tarafından sahiplerine verildi.

Gelenekselleşen TEB Tedarikçi Günü’ne özel ödüller, bu sene sekizinci kez sahiplerini buldu. Tedarikçi değerlendirme süreçlerinin ardından, İç Müşteri, Dış Müşteri ve Jüri Özel Ödülü olmak üzere 3 farklı kategoride ödüller sahipleriyle buluştu.

Bu yıl 8.’si gerçekleştirilen TEB Tedarikçi Günü’nün açılış konuşmasını yapan TEB Tedarik Direktörü Arda Polat, her sektörde olduğu gibi, finans sektöründe de müşteri memnuniyetini sağlamanın önemine dikkat çekerek, “Banka olarak verimliliğimiz, güvenilirliğimiz, ürün ve hizmetlerimizin kalitesi tedarikçilerimizin bize sunduğu hizmetlerin güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle doğrudan bağlantılı. Tam da bu nedenle, tedarikçilerimizle ilişkimizi hiçbir zaman salt ticari temelde, tek taraflı bir ilişki olarak görmedik. Tersine, her iki tarafın da verimliliğini en üst düzeye yükselten ve her iki tarafa da kazandıran bir ilişki olarak gördük ve bu anlayışla tedarikçi memnuniyetine büyük önem verdik” dedi. Polat, paydaş ilişkilerinde de büyük bir dijital devrim yaşandığını belirterek, şunları söyledi:

“Dünya gittikçe daha fazla dijitalleşiyor ve ağ bağlantılı bir hale geliyor. Dijitalleşme yalnızca müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri değil, iş ortaklarımızla iş yapma biçimlerimizi de değiştiriyor. Eski yöntemlerin yerini, ileri teknolojinin bize sağladığı yeni olanaklar alıyor. İş süreçlerimiz değişiyor, veri tabanlı, çevrim içi, ağ bağlantılı uygulamalar bürokrasiyi ortadan kaldırıyor, işimizi hızlandırıyor, kolaylaştırıyor. Alışılmış, geleneksel sistemlerin yerini yeni teknolojik uygulamalar alıyor. Bankalar için, sadece müşteri değil, tüm paydaşları da kapsayacak uygulamaların devreye girmesi gerekiyor. Blockchain, yapay zeka, makine öğrenimi gibi en son dijital inovasyonları hızla uygulamaya almanın önemi giderek artıyor.”

TEB’in tedarikçisi olmak isteyen tüm aday firmalarla hızlı ve etkin bir iletişim ortamı sağlamak üzere TEB Tedarikçi Portalı’nı hayata geçirdiklerini belirten Polat, “Bu sayede güncel ve doğru bilgilerin portal üzerinden karşılıklı paylaşılması ile sürdürülebilir tedarikçi ilişkilerimizi güçlendireceğiz” dedi.

Açılış konuşmasının ardından etkinlik, TEB Bireysel ve Yıldız Bankacılık Yatırım Yönetim Müdürü İlker Göktaş’ın “Güncel Piyasalar”, TEB Dijital Bankacılık Kanal Geliştirme Müdürü Halil Özcan’ın “Dijital Dönüşümün Neresindeyiz”sunumlarıyla devam etti.

Levent Erden’in moderatörlüğünde gerçekleşen “Dijital Dönüşüm” panelinde ise TEB KOBI Bankacılığı Kıdemli Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür Vekili Turgut Boz, Zorlu Ventures Genel Müdürü Metin Salt ve Akinon CEO Tolga Tatari’ geçmişten günümüze dijital dönüşüm ve bu dönüşümün geleceği nasıl şekillendireceğini tartıştı.

Etkinliğin son bölümünde ise Levent Erden,“Nereye, Nasıl Dönüşüyoruz” konulu bir sunum gerçekleştirdi.

Ödüller 8. Kez Dağıtıldı

Sunumların ardından, TEB Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Güler’in konuşması ile ödül törenine geçildi. Ödüller, TEB Tedarik Direktörü Arda Polat , TEB Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Aşkın Dolaştır ve TEB Bankacılık Operasyonları ve Destek Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Kubilay Güler tarafından sahiplerine takdim edildi.

TEB Tedarikçi Ödülleri:

İç Müşteri Kategorisi

Artı ve Artı Teknoloji Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

Link Tera Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Marsh Sigorta ve Reasürans Brokerlığı A.Ş.

Dış Müşteri Kategorisi

Güzel Sanatlar Çek Basım Ltd. Şti.

İnnova Bilişim Çözümleri A.Ş.

Jüri Özel Ödülü

Cihan Depolama ve Lojistik A.Ş.

Devoteam Bilişim Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş.

Emar Satış Sonrası Müşteri Hizmetleri San. ve Tic. A.Ş.

NCR Bilişim Sistemleri Ltd. Şti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.