TEB ve KIA Otomobil Finansmanında Anlaşma Yapıt!

TEB ile KIA arasında gerçekleşen işbirliği kapsamında otomobil satın alacak tüketicilere uygun ödeme seçenekleri sunuluyor.

TEB Cetelem KIA Bayilerinde Kredi Kullandırıyor

Türk Ekonomi Bankası ve KIA ile yapılan işbirliği ile araç satın almak isteyen kişilere ödeme seçeneklerinde avantaj sağlanıyor. KIA yetkili bayilerinde TEB Cetelem tarafından taşıt finansmanı sağlanarak müşterilerin bütçelerine uygun şartlar sunuluyor. TEB Cetelem ve KIA arasındaki bu iş ortaklığında satış noktasında hizmet verilerek araç satın alacak müşterilerin KIA bayilerinde araç kredisi kullanmaları sağlanmış oluyor. TEB Cetelem araç kredisi ile uygun ödeme seçenekleri ve çeşitli kolaylıklar sağlanıyor. Türk Ekonomi Bankası tarafından bu işbirliği ve avantajları hakkında bir açıklama yapıldı.

TEB Cetelem Araç Finansmanı ile KIA Marka Araçlar

Türk Ekonomi Bankası’nın açıklamasında KIA marka Yeni Sportage, Stonic, Yeni Ceed ve ikonik modeli Stranger gibi yeni modelleri ile 2019 yılına iddialı bir giriş yaptığı belirtildi. KIA marka araç satın almak isteyen kişiler TEB Cetelem araç finansmanı ile çeşitli fırsatlar elde ediyorlar. Açıklamada KIA’nın TEB Cetelem – KIA arasında yapılan işbirliği ile avantajlı taşıt kredisi seçeneklerinin sunulduğu, otomobil severlerin bütçelerine uygun ödeme seçeneklerini bu finansman dahilinde bulabilecekleri de belirtildi.

TEB Cetelem – KIA İşbirliği ile Hangi Araç Ne Kadar?

TEB Cetelem – KIA işbirliğiyle; KIA yetkili bayilerinde finansman hizmeti veriliyor. TEB Cetelem, KIA bayilerine gelen otomobil satın almak isteyen tüketicilere çeşitli ödeme kolaylıkları ve sigorta ürünlerinde çeşitli avantajlar sağlıyor. Müşteri memnuniyetinin artırılmasının amaçlandığı bu kampanya ile haziran ayı boyunca Sportage model araç 40 bin liraya kadar 12 ay vadeyle yüzde 0.99 faiz oranıyla satın alınabiliyor. Rio marka araç 84 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla sunulurken, Yeni Ceed modeli de benzinli ve dizel seçenekleriyle satış noktalarında bulunuyor.

 

Başa dön tuşu
Kapalı