TEB’den Emekli Maaşını Taşıyanlara Bin Liraya Varan Promosyon İmkanı Tanınıyor!

Türk Ekonomi Bankası tarafından emekli maaşlarını bankaya taşıyan emeklilere özel promosyon imkanları sunuluyor. Ancak bankanın sunduğu bazı şartlar bulunuyor. 7 Ekim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere Sosyal Güvenlik Kurumu emeklisi olan ve emekli maaşını bundan sonra TEB’den almak isteyen emeklilere 1000 liraya varan emekli promosyonu verileceği açıklandı.

TEB Emeklilere Bin Lira Verecek

TEB emeklilere yönelik bir kampanya düzenledi. Kampanya dahilinde emeklilerin maaş ortalamalarına göre belirli bir düzeyde promosyon ödemesi yapılmasına karar verildi. Maaşı 999 liraya kadar olan emeklilere verilecek promosyon 850 lira olarak belirlenirken, maaşı 1000 lira ile 1999 lira arasında olan emekliler için 925 liralık emekli promosyonu verilecek. Ancak 2000 lira ve üzerinde emekli maaşı alanlar 1000 liralık emekli promosyonlarından faydalanabilecekler.

TEB’in emekli promosyonundan faydalanmak isteyen emeklilerin TEB şubelerine başvuruda bulunmaları gerekiyor. Ardından emekli maaşları üzerinden en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeleri bekleniyor.

TEB emeklilere özel bir hizmet vermek için özel bir emekli hattı kurduğunu açıkladı. Bu hat üzerinden emeklilerin yapacakları bazı EFT ve havale işlemlerinden herhangi masraf ödemesi alınmayacak. Emekliler için sunulan özel paketlerde kredi kartı ücret muafiyeti, günlük nakit çekim imkanları ve yüksek çekim limiti gibi çeşitli imkanlar sunmaya devam ediyor. TEB’i yakınlarına tavsiye eden ve tavsiye edilen kişinin Emekli Bankacılığı Ailesi’ne katılmalarının ardından 100 liralık ekstra bir ödeme yapılıyor.

Kapalı