tebden-universite-ogrencilerine-buyuk-firsat

TEB’den Üniversite Öğrencilerine Büyük Fırsat!

Kariyer hayatına bankacılık sektöründe devam etmek isteyen üniversitelerine TEB trafından önemli bir fırsat sunuluyor.

TEB’de Bir Gün Nasıl Geçer?

Türk Ekonomi Bankası tarafından kariyerine bir bankada devam etmek isteyen öğrencilere fırsat niteliğinde bit etkinlik düzenleniyor. “TEB’de Bir Gün” başlıklı etkinlikte üniversite öğrencileri ağırlanıyor. Türk Ekonomi Bankası sosyal medya hesaplarından duyurulan etkinlik 4 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek. Üniversite öğrencileri yapılan organizasyon kapsamında TEB’de vakit geçirerek yöneticilerle tanışma fırsatı bulacaklar. Banka’nın bazı departmanlarının tanıtımlarını ve sunumlarını izleyecekler. Bu sayede Türk Ekonomi Bankası ve bankacılık il ilgili daha net fikirler edinmesi sağlanan öğrencilerin kariyerlerini doğru şekillendirmelerine katkıda bulunulmuş olacak.

Etkinlik Daha Önce de Düzenlendi

Daha önceki yıllarda da düzenlenen aynı etkinlik Türk Ekonomi Bankası’nın İstanbul – Dudullu’daki Genel Müdürlük binasında yapılmıştı. Etkinlikte Bilgi Teknolojileri biriminin üst düzey yöneticileri le kahvaltı, Genel Müdürlük binasında tur, bölümlerin tanıtıldığı sunumlar ve öğrencilerin yöneticilere sorular sorabileceği bölümler yer almıştı.

TEB Öğrencilere Kariyerlerini Şekillendirme Fırsatı Veriyor

Bilindiği üzere Türkiye’de bankacılık alanındaki iş ilanlarına üniversite öğrencilerinden büyük talep geliyor. Türk Ekonomi Bankası da öğrencilere iş fırsatı veren bankalar arasında yer alıyor. TEB’de Bir Gün etkinliğinde Banka tarafından ağırlanan öğrencilerin bir bankada günün nasıl geçtiğini, bankanın ilgilendiği departmanında işleyişin nasıl olduğu, kariyer imkanlarının neler olduğu ve basamakların neler olduğu gibi konularda daha fazla bilgi edinmesi amaçlanıyor. TEB’de Bir Gün etkinliğine katılan ünversite öğrencileri okulları ile ilgili departmanlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabiliyorlar. Etkinliğin 4 Nisan 2019 günü düzenleneceği bildiriliyor.