a

TransferGo'dan Yeni Kampanya

TransferGo'dan Yeni Kampanya
0

BEĞENDİM

Para transfer firmalarından TransferGo, Seedrs ile yeni bir fonlama kampanyası sayesinde hedefi 11,5 milyon euroya kadar çıkardı. Saygınlık başta olmak üzere güven ve kullanıcını deneyimini her zaman ön planda tutan TransferGo, 750 bin civarındaki kullanıcıya ulaşan yeni kitlesine her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor.

FinTech girişiminin CEO’su ve aynı zamanda kurucusu olan Daumantas Dvilinskas, bu fonlama kampanyası ile birlikte Avrupalı girişim sermayecilerinin yatırımcıları sayesinde başarılı paylaşımlarında devam adımlar atılacağını söyledi. Bu zamana kadar platform sayesinde 10,5 milyon euro yatırım alan TransferGo’ya 5 binin üzerinde de Seedrs’taki kampanyadan da ön kayıt aldı.

Uluslar arası piyasada ürün inovasyonu ile birlikte toplam yatırımını 1 milyon euro daha artışa götüren TransferGo, 11,5 milyon euro hedefine biraz daha yaklaşmış oldu. Daumantas Dvilinskas, para transferinde artık çok daha büyük fırsatlar olduğuna değinerek, küresel dövizlerde sadece yüzde 6’lık dijital ve bununla birlikte 2017 yılında da 1,5 milyara dolardan 2025 yılına kadar hedeflerinin 8,5 milyar dolara çıkmak olduğundan bahsetti.

Yeni Çözümlere Odaklandılar

Dvilinskas, ekiplerinin işe yarayan yeni çözümlere odaklarını belirterek tüketiciye daha da çok güvenebilecekleri bir marka oluşturmak adına dijital anlamda paylarına odaklandıklarını ifade etti. Bir süredir kripto para ticaretinin yanı sıra Hindistan’da bulunan ve Ripple desteği olan gerçek zamanlı para hizmetine odaklanan TransferGo, bu zamana kadar ortalama olarak yüzde 100 büyüme göstererek tüm dikkatleri üzerinde toplamayı başardı.

Gönderen ile birlikte alıcının nereye para gönderdiklerine asla bakmayan bu FinTech girişimi, çapraz ağlarda da 30 dakika içerisinde para transferi hizmeti sağlamaya devam ediyor.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.