TSKB İlham Veren Şirketler Arasında Yer Aldı!

TSKB, Bin Yaprak kanalında yer alacak ve ilham veren hikayeleri ile yaptığı çalışmaları anlatacak.

TSKB de Artık Bin Yaprak Kanalı’nda!

TSKB kısa adıyla anılan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Bin Yaprak kanalında yer alacak. TSKB kanalda ilham veren hikayelerinden bahsedecek, fırsat eşitliği ve kadın istihdamı konularında deneyimleri ile bu alanlardaki çalışmalarından bahsedecek. Bin Yaprak, çalışma hayatındaki kadınların kendi hikayelerini, kariyer yolculuklarını ve iş deneyimlerini, üniversiteli kadınlarla paylaşmanın ve ilham vermenin amaçlandığı dijital kanal olarak biliniyor. TSKB de Bin Yaprak kanalının “ İlham Veren Şirketleri” arasında yer alacak bu alanlarda bilgi paylaşımı yapacak.

TSKB Bin Yaprak Kanalında Nelerden Bahsedecek?

TSKB’de çalışan kadınlar kanal aracılığıyla ilham veren hikayelerini paylaşacaklar ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası tarafından yürütülen çalışmaları anlatacaklar. TSKB’lilerin Bin Yaprak’ta değinecekleri konular arasında kadın istihdamının artış kaydetmesi adına sunulan finans destekleri, çeşitli farkındalık çalışmaları, insan kaynakları uygulamaları ve kurumsal sosyal sorumluluk projeleri olacak. Türkiye Sınai Kalkınma Bankası bu gibi alanlardan sunduğu fırsatları üniversiteli kadınlara aktararak bilgi sahibi olmalarını sağlayacak. Kanalda ayrıca çalışma hayatındaki kadınlara TSKB çalışanları tarafından deneyimler ve kariyer yolculuklarındaki hikayeler de anlatılacak.

Bin Yaprak Kanalında TSKB’den Kimler Yer Alacak?

Gelecek dönemlerde Bin Yaprak dijital kanalında TSKB Genel Müdür Yardımcıları Aslı Hancı ve Ece Börü de yer alacak ve kadın yöneticiler için çeşitli ipuçları paylaşacaklar. TSKB Kurumsal İletişim Müdürü Canan Coşkun fırsat eşitliği, TSKB İnsan Kaynakları Müdürü Melis Sökmen Çakıroğlu insan kaynakları uygulamalarını ve FEM Sertifikası’nın önemini, TSKB Kalkınma Finansmanı Kurumları Grup Yöneticisi Ece Coşkuntürk, Fransız Kalkınma Ajansı AFD ile yürütülen kadın istihdamı kredisinin detaylarını, TSKB Kurumsal Pazarlama Grup Yöneticisi Hüseyin Gürel kadın şirketlerin neye göre belirlendiğini, TSKB Gayrimenkul Değerleme Genel Müdürü Makbule Yönel Maya ise gayrimenkul sektöründe kadının yerinden bahsedecek.

Kapalı