TSKB’de Üst Düzey İki Yeni Atama Gerçekleşti!

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası bünyesinde iki ayrı üst düzey pozisyonda atama gerçekleşti.

TSKB Satış ve Pazarlama Müdürleri Değişti

TSK yani Türkiye Sınai Kalkınma Bankası üst düzey yönetiminde iki yeni atama kararı alındı. TSKB Kurumsal Bankacılık Satış Müdürü olarak Volkan Karaben göreve getirilirken, TSKB Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdürü de Hüseyin Gürel oldu. Yeni atama kararlarının Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nın 30 Mayıs 2019 tarihinde düzenlenen Yönetim Kurulu toplantısında alındığı bildirildi. TSKB kurumsal pazarlama ve satış faaliyetlerinde üst düzey atamalar gerçekleştirildi. Alınan kararla Volkan Karaben, TSKB Kurumsal Bankacılık Satış Müdürü, Hüseyin Gürel de TSKB Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdürü oldu.

Hüseyin Gürel Kimdir?

TSKB Kurumsal Bankacılık Pazarlama Müdürü olarak göreve getirilen Hüseyin Gürel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin İktisat Fakültesi’nden 2007 yılında mezun oldu. Hüseyin Gürel mezun olduğu yıl Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda Mali Analiz Müdürlüğü biriminde Uzman Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. Sonraki zamanlarda aynı birimde çeşitli pozisyonlarda görev alan Gürel, 2015 yılından bu yana TSKB Pazarlama Müdürlüğü biriminde çalışıyor. Hüseyin Gürel 2017 yılından bu yana da Banka’nın Kurumsal Pazarlama Grup Yöneticisi ve TSKB GYO Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevde bulunuyor.

Volkan Karaben Kimdir?

TSKB Kurumsal Bankacılık Satış Müdürü olarak göreve getirilen Volkan Karaben, Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden 2006 yılında mezun oldu. Daha sonra Bahçeşehir Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisans yaptı. 2006 yılında iş yaşamına başlayan Karaben, TSKB Kurumsal Pazarlama Müdürlüğü bünyesinde Uzman Yardımcısı olarak işe başladı. 2015 yılında Kurumsal Pazarlama Grup yöneticisi oldu.

Kapalı