Türkiye Finans En Çok ATM Sayısına Ulaşan Banka Oldu!

Türkiye Finans Katılım Bankası kamu bankalarının ortak ATM’lerinin ardından en geniş ATM ağına sahip özel banka oldu.

Türkiye Finans – Yapı Kredi – PTT Anlaşma İmzaladı

Kamu bankaları tarafından oluşturulan ortak ATM ağından sonra en geniş ATM ağına sahip özel banka Türkiye Finans Katılım Bankası oldu. Yapı Kredi Bankası ve PTT ile bir anlaşma imzalayan Türkiye Finans tarafından bu konuyla ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada Türkiye’nin en iyi katılım bankası seçilmiş olan Türkiye Finans Katılım Bankası’nın müşterilerinin yaşamını kolay hale getirmeye yönelik yeni işbirliklerine imza atmaya devam ettiği bildirildi. Türkiye Finans; Yapı Kredi Bankası ve PTT ile ortak ATM anlaşması imza attığını duyurdu.

Türkiye Finans ATM Sayısı 8.500’e Çıktı

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından Yapı Kredi Bankası ve PTT ile bir işbirliği anlaşması imzalandı. Anlaşmanın konusu ortak ATM kullanımı olarak belirtildi. İmzalanan anlaşmadan sonra 650 adet olan Türkiye Finans Katılım Bankası ATM sayısı 8.500 adede çıkartılmış oldu. Bu sayıyla Türkiye Finans kamu bankalarının ortak ATM sayısından sonra en çok ATM kullanımını sağlayan özel banka oldu. Türkiye Finans Katılım Bankası bünyesinde cari hesabı ve banka kartı bulunan müşteriler bundan sonraki dönemde sadece Banka’nın ATM’lerinden değil, Yapı Kredi Bankası ve PTT’nin ATM’lerinde de işlem yapabilecekler.

Müşteriler Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden Para Çekebilecekler

Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerinin bankacılık işlemlerinin daha hızlı ve kolay hale getirilmesi amaçlanarak imzalanan ortak ATM anlaşmasının diğer tarafları Yapı Kredi Bankası ve PTT oldu. Anlaşmaya göre Türkiye Finans müşterileri 1 ay içinde 3 defa olmak üzere Yapı Kredi ve PTT ATM’lerinden 250 liraya kadar para çekebilecekler. Kampanyada belirlenen şartlar haricindeki para çekme işlemleri, para yatırma, bakiye sorgulama, kredi kartı borcu ödeme gibi işlemler anlaşma şartlarında belirtilen indirim oranlarına göre yapılabilecek.

Etiketler
Başa dön tuşu
Kapalı