Türkiye Finans Iğdır’da İlk Şubesini Açtı!

Türkiye Finans Katılım Bankası Iğdır’daki ilk şubesini açtı.

Türkiye Finans’tan Iğdır’a Şube Açılışı

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yapılan açıklamada Iğdır’daki ilk şubenin açıldığı bildirildi. Açıklamada “Hayata Katılım Bankası” misyonuyla devam ettikleri çalışmalarının yeni şube açılışlarını kapsadığı, diğer yandan yeni ürün ve hizmetleri de devreye aldıkları belirtildi. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın Iğdır’daki ilk şubesinin açılışıyla yapılan açıklamada şubenin şehrin merkezinde yer aldığı, faaliyetlerini Türkiye Finans Doğu Anadolu Perakende Bölge Satış Müdürlüğü bünyesinde sürdüreceği de bildirildi.

Türkiye Finans Iğdır Ekonomisine Katkı Sağlıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası ekonomisi tarım ve hayvancılık üzerine kurulu olan Iğdır şehrine katkı sağlamayı amaçlıyor. Banka, Iğdırlı vatandaşların, çiftçilerin ve şirket sahiplerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetleri faizsiz bankacılık ilkeleri çerçevesinde sunuyor. Iğdır’da sınır ticaretinin etkin olarak devam etmesi şirketlerin finansman ihtiyaçlarını da artırıyor. Türkiye Finans Iğdır şubesi ile sanayi faaliyetlerinin gelişimi için destek sağlıyor.

Türkiye Finans Şubeleşmeye Devam Edecek

Türkiye Finans Katılım Bankası Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz yaptığı açıklamada Iğdır’daki reel sektör şirketlerine en geniş imkanlarla fon sağladıklarını söyledi. Özdeniz, Türkiye Finans şubelerinin dağıtım ağlarının en önemli parçası olduğunu, bu sebeple 2018 yılında şubeleşme stratejisini başlattıklarını ve 2019 yılında da bu yönlü çalışmalarının devam ettiğini söyledi. Mehmet Necati Özdeniz, Iğdır şehrinde olduğu gibi tüm Türkiye genelinde açacakları yeni şubelerle pek çok noktada müşterilerine hizmet vermeye devam edeceklerini de belirtti.