Türkiye Finans Ramazan Ayında 70 TL Bonus Kazandırıyor!

Türkiye Finans Katılım Bankası ürünlerinden olan Happy Kart, Ramazan ayı boyunca 70 lira bonus kazandırıyor.

Türkiye Finans Happy Kart Kazandırıyor

Türkiye Finans Happy Kart adlı ürünüyle Ramazan kampanyası başlattı. Banka’nın sosyal medya hesaplarından ve internet sitesinden kampanya ile ilgili bilgi paylaşımı yapıldı. Kampanyaya göre Ramazan ayı boyunca Bonus üyesi iş yerlerinden Türkiye Finans Happy Kart ile gerçekleştirilen akaryakıt ve market alışverişlerinin 125 lira ve üzerinde olması hainde ilk harcamada 10 lira, üçüncü harcamada 20 lira ve altıncı harcamada 40 lira değerinde bonus kazanılıyor. Türkiye Finans Katılım Bankası müşterileri Happy Kart ile yapacakları alışverişlerde toplamda 70 liralık hediye bonus kazanıyorlar.

Hediye Bonus Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Türkiye Finans kampanyaları arasında yer alan Ramazan ayı hediye bonus kampanyası 3 Mayıs 2019 tarihinde başladı, 3 Haziran 2019 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen Türkiye Finans müşterilerinin KAZAN yazarak bir boşluk bırakmaları ve Happy Kart numaralarının son 6 rakamını yazarak 2442 numarasına kısa mesaj yollamaları gerekiyor. Türkiye Finans bu kampanyadan her kart sahibinin sadece 70 lira bonus kazanabileceğini, sadece market ve akaryakıt alışverişlerinde geçerli olduğunu, marketlerden alınacak gıda dışı ürünlerin kampanyaya dahil olmadığını belirtiyor.

Türkiye Finans Market Alışverişlerinde Hediye Bonus Veriyor

Türkiye Finans Katılım Bankası Ramazan kampanyasında toplamda 70 lira değerinde bonus kazanma fırsatı veriyor. Bilgilendirmede mail order ve sanal POS işlemlerinin kampanya dahilinde olmadığı, sadece yurtiçindeki Happy Kart harcamalarını kapsadığı, ek kart ve sanal kartların da kampanya haricinde olduğu belirtiliyor.

Kapalı