Türkiye Finans’tan 3 Ay Ertelemeli Taşıt Finansmanı Kampanyası Başladı!

Türkiye Finans Katılım Bankası taşıt sahibi olmak isteyen kişilere 3 ay ertelemeli finansman desteği sunuyor.

Türkiye Finans’tan Yüzde 1.61 Kar Oranıyla Finansman

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından yeni başlatılan taşıt finansmanı kampanyası dikkat çekiyor. Kampanyada araç sahibi olmak isteyen Türkiye Finans müşterilerine aylık yüzde 1.61Den başlayan kar oranları ile finansman sağlanıyor. Finansman kullanacak olanlar geri ödemelerini 60 aya varan vadelerde yapabiliyorlar. Ayrıca finansman ödemeleri Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından 3 ay ertelenebiliyor. Banka tarafından yeni kampanya ile ilgili bir açıklama yapılarak bilgilendirmede bulunuldu. Türkiye Finans açıklamasında faizsiz bankacılık ilkelerinden ödün vermeksizin sürdürdükleri katılım bankacılığı faaliyetlerinin devam ettiği, taşıt sahibi olmak isteyen müşterileri için yeni ürünler geliştirdikleri söylendi.

Taşıt Finansmanı Kampanyası Tüm Araçlarda Geçerli

Türkiye Finans Katılım Bankası yeni başlattığı araç finansmanı kampanyasıyla avantaj sağlıyor. Aylık yüzde 1.61’denbaşlayan kar oranları ve 3 ay erteleme fırsatından yararlanacak olan Türkiye Finans müşterileri hayallerindeki araca sahip olabiliyorlar. Türkiye Finans taşıt finansmanı desteği sıfır ve ikinci el araçların tamamında geçerli… Bu kampanya ile taşıt satın almak isteyenler finansman geri ödemelerini 3 ay erteleyebiliyorlar.

Araç Finansmanı Başvurularında Son Tarih 31 Mayıs

Türkiye Finans Katılım Bankası açıklamasında kampanyanın 60 aya kadar vade sunduğunu, aylık yüzde 1.61 kar oranlarından başladığını belirtti. Ödeme şartları esnek hale getirilen Türkiye Finans araç finansmanı kampanyası başvuruları 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam ediyor. Türkiye Finans ülke genelinde bulunan 308 şubesiyle hizmet vererek fiziki ve dijital olarak müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Kapalı