turkiye-finanstan-bir-ilk-bol-kepce-hesap-ile-2-ayri-kazanc

Türkiye Finans’tan Bir İlk! Bol Kepçe Hesap ile 2 Ayrı Kazanç!

Türkiye Finans Katılım Bankası, Bol Kepçe Hesap ile müşterilerinin tasarruflarını iki değişik yatırım aracında değerlendiriyor.

Türkiye Finans Bol Kepçe Hesap ile Kazandırıyor

Türkiye Finans Katılım Bankası ürünlerinden olan Bol Kepçe Hesap adlı ürünle müşterilerin tasarrufları iki değişik yatırım aracında değerlendiriliyor. Türkiye Finans müşterileri bu sayede yüksek kar payı getirisi elde etmiş oluyorlar. Türkiye Finans Bol Kepçe Hesap’ta mevduatı bulunan kişilerin birikimleri Banka tarafından hem kira sertifikasında, hem de katılma hesabında değerlendiriliyor. Katılma hesabı ve kira sertifikası avantajlarının bir araya getirildiği Bol Kepçe Hesap ile Türkiye Finans Katılım Bankası müşterileri daha çok kar payı getirisi sağlıyorlar. Türkiye Finans tarafından bu yeni ürünle ilgili bir açıklama yapıldı.

Katılım Bankacılığı Sektöründe Bir İlk

Türkiye Finans’ın Bol Kepçe Hesap adlı ürünüyle ilgili yapılana açıklamada Banka olarak Hayata Katılım Bankası mottosuyla katılım bankacılığı sektöründe ilk kez hayata geçirilen ürünleri ve hizmetleri sunmaya devam ettikleri bildirildi. Türkiye Finans Katılım Bankası faizsiz bankacılık ilkelerinden ödün vermeden müşterilerine bilinen klasik bankacılık ürünlerinin çok ötesinde deneyimler sunuyor. Bol Kepçe Hesap sahiplerinin birikimleri hem kira sertifikasında, hem de katılım hesabında değer kazanıyor. Böylece Bol Kepçe Hesap sahiplerinin daha fazla kar payı elde etmesi sağlanmış oluyor.

Birikimler İki Yatırım Aracında Değerlendiriliyor

Banka tarafından yapılan açıklamada konuşan Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Necati Özdeniz, yenilikçi ürünlerini avantajlı fırsatlara çevirerek müşterilerine sunduklarını, yeni ürünleri olan Bol Kepçe Hesap sayesinde Türkiye Finans müşterilerinin tasarruflarının birden fazla yatırım aracında değerlendirildiğini, kar payının çok daha avantajlı hale geldiğini söyledi.