turkiye-finanstan-bireysel-ihtiyac-finansmani-kampanyasi

Türkiye Finans’tan Bireysel İhtiyaç Finansmanı Kampanyası!

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından bireysel müşterilerine özel finansman kampanyası başlatıldı.

Türkiye Finans Bireysel Müşterilerine Özel Kampanya

Türkiye Finans Katılım Bankası’nın uygulamaya aldığı bireysel ihtiyaç finansmanı kampanyasında ihtiyaç sahiplerine yüzde 1.68 oranından başlayan kar payı sunuluyor. 31 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek olan bireysel ihtiyaç finansmanı kampanyasının vade seçenekleri 60 aya kadar uzanıyor. Banka sunduğu 60 ay vadeli, yüzde 1.68 kar payı oranından başlayan ve 31 Mayıs’a kadar başvuru yapılabilen bireysel finansman desteği ile ilgili bir açıklama yaptı. Türkiye Finans’ın yaptığı açıklamada katılım bankacılığı ilkelerinden ödün vermeksizin müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik destek sağlamak amacıyla hayata geçirilen Bireysel İhtiyaç Finansmanı kampanyasının başladığı belirtildi.

Yüzde 1.68’den Başlayan Kar Payıyla

Türkiye Finans Katılım Bankası tarafından tasarlanan finansman kampanyası bireysel müşterileri ilgilendiriyor. Nakit ihtiyacı ile ilgili sıkıntıda olan ya da çeşitli ihtiyaçlarını gidermek zorunda olan Türkiye Finans Katılım Bankası bireysel müşterileri 60 ay vadeye kadar olan geri ödeme seçeneklerinden birini tercih ederek bu destekten yararlanabiliyorlar. Türkiye Finans’ın bu kampanyasına başvuru yaparak finans desteği alan bireysel müşterilere aylık yüzde 1.68’den başlayan kar payı oranları sunuluyor. Bireysel finansman desteği alan müşteriler sağlık harcamalarını, eğitim giderlerini, tadilat ihtiyaçlarını ve daha pek çok nakit ihtiyaçlarını bu destekle karşılayabiliyorlar.

Türkiye Finans Finansman Desteği Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye Finans fiziki şubelerinden başvuru yapılabilen bu destek için ayrıca Banka’nın mobil şubesinden, internet şubesinden, kurumsal internet sitesinden ve Türkiye Finans Çağrı Merkezi aracılığıyla başvuru yapılabiliyor. Türkiye genelinde 308 adet şubesi bulunan Türkiye Finans Katılım Bankası müşterilerine sağladığı desteklerle hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor.