Türkiye Finans’tan Hediye Kuru Meyve Paketi!

Türkiye Finans Katılım Bankası ve Hurmashop arasında yapılan işbirliği kapsamında hediye kuru meyve paketi kazanmak mümkün…

Türkiye Finans Müşterilerine Yüzde 10 İndirim

Türkiye Finans Katılım Bankası ile Hurmashop arasında bir işbirliği yapılarak kampanya düzenlendi. Banka’nın sosyal medya hesaplarından da duyurduğu kampanyaya göre hurmashop.com e- ticaret sitesinden yapılan alışverişlerde yüzde 10 indirim ve hediye kuru meyve paketi kazanılıyor. Kampanyadan yararlanmak için Türkiye Finans Mobil Şube ya da Türkiye Finans İnternet Şubesi’ne giriş yapmak gerekiyor. Türkiye Finans Katılım Bankası’nın internet ve mobil şubeleri aracılığıyla hurmashop.com’dan gerçekleştirilen en az 100 liralık alışverişlerde müşteriler yüzde 10 indirim kazanıyorlar. İftar sofralarının geleneksel lezzeti olan hurmadan satın alan Türkiye Finans müşterilerine ayrıca hediye kuru meyve paketi de yollanıyor.

Kampanya Ne Zaman Sona Eriyor?

Türkiye Finans kampanyaları arasında yer alan hurma kampanyası 9 Haziran 2019 tarihine kadar devam ediyor. Bu tarihe kadar Türkiye Finans internet ve mobil şubeye giren kişiler uygulamalar üzerindeki Kampanyalar adlı bölümden indirim kodlarını alabiliyorlar. Bu kampanya kodu hurmashop.com sitesinden yapılacak hurma alışverişlerinde yüzde 10 indirim sağlamanın yanı sıra hediye kuru meyve paketi yollanmasını da sağlıyor. Kampanyadan yararlanmak için yapılan alışveriş sırasında ürünü sepete ekledikten sonra Kupon Kodlarını Kullan bölümüne Türkiye Finans dijital şubeden alınan kodun yazılması gerekiyor. kampanyanın en önemli şartının hurma alışverişlerinin Türkiye Finans Katılım Bankası’na ait olan kredi kartları ya da banka kartı ile yapılması olduğu da belirtiliyor. Kampanya belirtilen sitedeki bütün ürünleri kapsıyor.

Kapalı