Türkiye İş Bankası ve n11.com Online Alışverişi Büyütüyor!

Türkiye İş Bankası müşterileri n11.com sanal mağazası üzerinden yapacakları alışverişlerde anında alışveriş kredi kullanabiliyorlar.

İş Bankası’ndan n11.com Alışverişlerinde İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası ve n1.com arasındaki ortaklıktan doğan alışveriş fırsatları giderek artıyor. İş Bankası müşterileri bu e- ticaret sitesinden yapacakları en az 750 liralık, en çok 15.000 liralık alışverişlerde Anında İhtiyaç Kredisi kullanabiliyor ve ek hiçbir ücret ödemeksizin 7 gün 24 saat alışverişlerini yapabiliyorlar. İş Bankası Anında İhtiyaç Kredisi geri ödemeleri 6 aya varan vadelerde yapılabiliyor. Türkiye İş Bankası tarafından bu imkan ile ilgili bir açıklama yapıldı. Açıklamada İş Bankası Bireysel Krediler Müdürü Kubilay Aykol da fikir bildirdi.

15.000 Liraya Kadar Alışverişlerde İş Bankası’ndan Anında Kredi

İş Bankası Bireysel Krediler Müdürü Kubilay Aykol yaptığı açıklamada dijitalleşmenin giderek daha hızlı hale gelmesinin, internete erişimin gelişiminin ve bankacılık alanında online ödemelerin sayısının yükseliyor olmasının Türkiye’nin e – ticaretteki hacminin büyümesini sağladığını söyledi. Kubilay Aykol, e – ticaretin büyüme potansiyelinin yükselmesinin İş Bankası’nı bu konuda değişik çözümler üretmeye yönlendirdiğini, sundukları dijital alandaki çözümlerle hem kişilerin online alışverişlerine destek verdiklerini, hem de iş yerlerinin satışlarını artırdıklarını, 2017 yılından bu yana İş Bankası müşterilerine sunulan Anında İhtiyaç Kredisi ile satın almayı istedikleri ürünlerin bu kredi ile teminin önünü açtıklarını, n11.com sitesinin Türkiye’deki e – ticaret devlerinden olduğunu, İş Bankası – n11.com işbirliği ile bu siteden alışveriş yapacak olan kişilerin 750 lira ile 15 bin lira arasındaki kısımları için Anında İhtiyaç Kredisi kullanımı sağladıklarını da sözlerine ekledi.