Türkiye İş Bankası Yayınları GittiGidiyor’a Dahil Edildi!

22.07.2019
A+
A-
Türkiye İş Bankası Yayınları GittiGidiyor’a Dahil Edildi!

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları, GittiGidiyor e – ticaret sitesine dahil oldu.

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları GittiGidiyor’da

Türkiye’nin en büyük e – ticaret platformlarından olan GittiGidiyor, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları kitaplarının satışına başladı. Bundan böyle Türkiye İş Bankası’nın Kültür Yayınları kitapseverlerle GittiGidiyor aracılığıyla da buluşacak. Bu konuyla ilgili GittiGidiyor tarafından bir açıklama yapıldı. Açıklamada sitede Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları mağazasının açıldığı bildirildi. Banka’nın GittiGidiyor’da açılan mağazasında çocuk, tarih, insan – toplum, edebiyat, sosyoloji ve ekonomi kategorileri yer alıyor. Kategorilerdeki binlerce İş Bankası Kültür Yayınları kitap seçeneği kitapseverlerle buluşuyor.

Kitap Alışverişlerinde Yüzde 35 İndirim

Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları tarafından GittiGidiyor’da açılan mağazada açılışa özel temmuz ayının sonuna kadar kampanya düzenleniyor. Temmuz ayının sonuna kadar tüm kategorilerden alınacak kitaplarda yüzde 35 oranında indirim uygulanıyor. Ayrıca GittiGidiyor’dan yapılacak kitap alışverişlerinin tutarının en az 100 lira olması halinde ücretsiz kargo fırsatından yararlanılıyor.

İş Bankası ile İşbirliğinden Memnuniyet Duyuyoruz

E – ticaret platformu tarafından yapılan açıklamada GittiGidiyor Ticari Direktörü Bülent Elçin görüş bildirdi. Bülent Elçin, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları ile GittiGidiyor arasında gerçekleşen işbirliğinden memnuniyet duyduklarını söyledi. GittiGidiyor olarak her zaman ziyaretçilerinin istek ve ihtiyaçlarına kulak verdiklerini söyleyen Elçin, bu kapsamda çalışmalarını ihtiyaçlara cevap vermek amacıyla yürüttüklerini, ziyaretçilerinin her kategorideki ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamaya çalıştıklarını da belirtti. GittiGidiyor’un 2018 yılında en çok büyüme kaydeden kategorilerinden birinin kitap kategorisi olduğunu, Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları ile kullanıcılarının daha çok kitaba ulaşabileceğini söyledi.