Türkiye İş Bankası’ndan Çocuklara Karne Hediyesi!

Türkiye İş Bankası’nın hediye kitap kampanyası Karneni Göster Kitabını Al bugün başladı.

Karneni Göster Kitabını Al 12. Kez Başladı

Türkiye İş Bankası’nın karne dönemlerinde düzenlediği Karneni Göster Kitabını Al hediye kitap kampanyası 2007 – 2008 eğitim öğretim yılından bu yana devam ediyor. Kampanya kapsamında karnesini Türkiye İş Bankası şubelerine getirerek gösteren çocuklara kitap hediye ediliyor. 2018 – 2019 eğitim öğretim yılında 12. defa düzenlenen kampanya bugün başladı. İş Bankası, Türkiye’de kitap okuyan çocuk sayısının artırılması, kitap okuyan çocukların nitelikli kitaplarla buluşturulması, öğrenciler arasında fırsat eşitliği sağlanması gibi amaçlarla düzenlediği kampanyaya bu yıl da devam ediyor. Kampanya ile ayrıca çocukların eken aşlarda İş Bankası ile tanışması da amaçlanıyor.

İş Bankası En Büyük Kitap Kampanyasına Devam Ediyor

Türkiye İş Bankası kitap hediye ettiği Karneni Göster Kitabını al kampanyası ile şimdiye kadar düzenlenen en büyük kitap kampanyası olma özelliğini de elinde bulunduruyor. İş Bankası’nın bu yılki kampanya ile ilgili düzenlediği lansman İş Kuleler’de yapılmış ve civardaki devlet okullarından birçok ilkokul ve ortaokul öğrencisi katılmıştı. Bir süre önce düzenlenen toplantıya katılan İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, 2007 – 2008 eğitim öğretim yılından bu yana düzenlenen kampanyanın bu karne döneminde de 12. kez olmak üzere devam edeceğini bildirmişti.

İş Bankası Çocuklara Hangi Kitabı Hediye Ediyor?

Türkiye İş Bankası Karneni Göster Kitabını Al kampanyasında bu dönem ilkokul ve ortaokul çocuklarına Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları’nın yayınladığı dünya edebiyatı klasiklerinden Anna Sewell’in Siyah İnci adlı kitabını hediye ediyor.  İş Bankası 12 dönemde toplam 14 milyon adet kitap hediye etti.