Üreticiye Büyük Destek! Denizbank ve Gediz Elektrik İşbirliği Yaptı!

Denizbank ve Gediz Elektrik arasında gerçekleşen işbirliğiyle çiftçilere çeşitli avantajlar sağlanıyor.

Denizbank’tan Çiftçilere Sıfır Faiz Avantajı

Denizbank, Gediz Elektrik adlı firmayla bir işbirliği anlaşması yaptı. Yapılan anlaşma kapsamında çiftçiler Üretici Kart adlı ürünle Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezi’nden gerçekleştirecekleri ödemelerde sıfır faiz avantajından yararlanacaklar. Çiftçiler ödemelerini ayrıca 3 ay vadede yapabilecekler. Denizbank bu işbirliği ile Üretici Kart sahibi çiftçilerin otomatik ödeme talimatı verebilmelerine, fatura ödemelerini erteleyerek hasat döneminde ödeme yapmalarına da imkan sağlıyor. Anlaşmaya dair Denizbank ve Gediz Elektrik tarafından ortak bir açıklama yapıldı.

Çiftçiler Elektrik Faturası Ödemelerini Erteleyebilecekler

Ortak açıklamada Denizbank’ın tarım alanına sağladığı desteklerde yüzde 44 pazar payına sahip olduğu, şimdi de İzmir ve Manisa şehirlerinde elektrik tedarik firması olarak faaliyet gösteren Gediz Elektrik ile bir işbirliği anlaşması yapıldığı bildirildi. İşbirliğine göre Gediz Elektrik Müşteri İlişkileri Merkezi’nden Üretici POS ile yapılacak olan ödemelerde 1 Ağustos 2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere çiftçilere sıfır faiz ve 3 ay vade imkanı tanınacak. Üretici Kart’ı olan çiftçiler elektrik faturası ödemeleri için otomatik ödeme talimatı verebildikleri gibi ödemeleri hasat zamanına erteleyebilecekler.

Denizbank Tarım Kredileri ile Üreticileri Destekliyor

Denizbank Bölge Müdürü Hasan Özer Orhan da açıklamada görüş bildirdi. Orhan açıklamasında Denizbank tarım kredileri ve Üretici Kart ile sundukları hizmetlerdeki kalitenin yükseltilerek Avrupa Birliği standartlarında olması için çalışmaya devam ettiklerini söyledi. Hasan Özer Orhan, Denizbank olarak tarım sektörüne yaptıkları yatırımların ve üreticilere sağladıkları çeşitli avantajların özel bankalar arasında ilk sırada yer almalarını sağladığını da belirtti.