Vakıf Katılım Bankası Adıyaman Şubesi Hizmete Açıldı!

Vakıf Katılım Bankası Adıyaman şubesinin açılışının gerçekleştirildiğini duyurdu.

Vakıf Katılım Şube Sayısını Artırmaya Devam Ediyor

Vakıf Katılım Bankası tarafından sosyal medya hesapları aracılığıyla yapılan bilgilendirmede Adıyaman şubesinin açıldığı duyuruldu. Duyuruda şubenin açılışına katılan misafirlere teşekkür edildi. Bir süre önce Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş tarafından yapılan açıklamada 2019 yılının başında 58 olan şube sayısının yıl sonuna kadar 100 adede ulaşmasının planlandığı, yeni şube açılışları ile 400 civarında yeni personelin istihdam edileceği söylenmişti. Vakıf Katılım Bankası 2019 yılı için belirlediği hedeflerini gerçekleştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Adıyaman’da yeni bir şube açan Banka, müşterilerine dijital kanallar aracılığıyla da hizmet vermeye devam ediyor.

Vakıf Katılım Adıyaman Şubesinin Çalışma Saatleri

Vakıf Katılım Bankası’nın yeni şubesi Hocaömer Mahallesi – Atatürk Bulvarı – 196/B-C Merkez – Adıyaman adresinde hizmete açıldı. Vakıf Katılım Bankası Adıyaman şubesinin kodu 77 olarak belirlendi. Şubenin çalışma saatlerini merak edenler için bildirmek gerekirse; sabah 09:00 12:30 ve öğleden sonra 13:30 – 17:00 saatleri arasında hizmet veriliyor. Mesai saatleri dışında Vakıf Katılım Adıyaman şubesine ulaşmak isteyenler 0850 582 6077 numarasını arayabiliyorlar.

2019 Hedefimiz Toplam 100 Şubeye Ulaşmak

Vakıf Katılım Bankası Genel Müdürü İkram Göktaş daha önce yaptığı açıklamada 2019 yılının sonuna kadar Türkiye’nin çeşitli illerinde pek çok noktada açacakları yeni şubelerle, şube sayılarının 100 olmasını sağlayacaklarını, Vakıf Katılım’ın yeni şubelerinde işe alınması planlanan çalışan sayısının da 350 kişi ile 400 kişi arasında olduğunu söylemişti. Banka şube ağını genişletme çalışmaları kapsamında Adıyaman şubesinin açılışını gerçekleştirdi.