Vakıf Katılım’dan Çok Uygun Kar Oranıyla Finansman Desteği!

Vakıf Katılım Bankası tarafından ihracatçılara verilen finansman desteklerine bir yenisi daha eklendi.

Vakıf Katılım Bankası İhracatçılara Desteklerini Sürdürüyor

Vakıf Katılım Bankası hazırladığı paketle ihracatla uğraşan firmalara yeni bir finansman desteği sağlıyor. Vakıf Katılım’ın yeni finansman desteğinden yararlanan ihracatçılar dolar türünden kullanacakları finansmanlarda yüzde 0.32 aylık kar oranı, euro türünden kullanacakları finansmanlarda da aylık yüzde 0.25 kar oranından geri ödeme yapacaklar. Cazip hale getirilen aylık kar oranları ile Vakıf Katılım Bankası tarafından hem ihracatçılara, hem de Türkiye ekonomisine destek sağlanmış olacak. Vakıf Katılım uygun kar oranları ile sağladığı bu finansman desteğiyle müşterilerinin ve reel ekonominin ihtiyaçları doğrultusunda ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor. Banka tarafından tasarlanan yeni ürün ile ilgili bir açıklama yapıldı.

Vakıf Katılım’dan 6 Ay Geri Ödemesiz Finansman

Vakıf Katılım ihracat finansmanı 15 Mayıs – 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu tarihler arasında finansman başvurusu yapan ihracatçı firmalar uygun kar oranlarıyla cazip hale getirilen bu üründen yararlanacaklar. Firmalara dolar türü finansmanlarda aylık yüzde 0.32, eru türü finansmanlarda aylık yüzde 0.25 kar oranı sunulacak. Vakıf Katılım finansman kampanyası ile ayrıca 6 ay geri ödeme olmadan 30 aya kadar vade imkanı da sağlanacak. Finansman desteği ile en fazla 500 bin dolar veya 500 bin euro kullanılabilecek.

Maliyete Yakın Kar Payıyla Finansman Sağlıyoruz

Vakıf Katılım Genel Müdürü İkram Göktaş yeni ürünle ilgili yaptığı açıklamada ihracat faaliyeti olan firmaların rekabetteki güçlerinin artırılması için hayata geçirdikleri bu kampanya ile maliyete yakın oranlarda destek sağladıklarını söyledi. İkram Göktaş, şimdiye kadar Türkiye’nin ihracatının büyüyüp gelişmesi için birçok projeye imza attıklarını, karlılık ve üretimin canlanması için Vakıf Katılım olarak üzerlerine düşeni yaptıklarını ve yapmaya da devam edeceklerini söyledi.

Kapalı