Vakıfbank 65. Yıldönümünde Anıtkabir’i Ziyaret Etti!

Vakıfbank’ın 65. kuruluş yıldönümü düzenlenen çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Vakıfbank Ailesi Ankara’da Buluştu

Sermayesini ve geçmişini yüzlerce yıllık vakıf kültürüne dayandıran Vakıfbank kuruluşunun 65. yılını düzenlenen etkinliklerle kutladı. Etkinlikler kapsamında öncelikle Vakıfbank Yönetim Kurulu üyeleri, Vakıfbank Finans Grubu üst düzey yöneticileri, 81 farklı şehirden gelen 81 Vakıfbank çalışanı ve Vakıfbank Spor Kulübü alt yapı oyuncuları Anıtkabir’e büyük Vakıfbank ailesi adına ziyarette bulundu. Vakıfbank’ın faaliyetlerine 13 Nisan 1954 tarihinde başlamasının 65. yıldönümü düzenlenen bir dizi etkinlikle kutlandı. İlk aşamada Ankara’da buluşan Vakıfbank ailesi Anıtkabir’e çelenk bıraktı. Anıtkabir’deki hatıra defterine bir yazı yazan Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan kuruluşlarının 65. yılını büyük bir coşkuyla kutladıklarını belirtti.

Emanetçisi Olduğumuz Değerler için Çalışıyoruz

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan, Anıtkabir’deki deftere Banka’nın 65. kuruluş yılında üst düzey yöneticiler olarak toplam 20 bin Vakıfbank çalışanını temsil eden 81 şehirden 81 çalışanla birlikte Ata’nın huzurunda olmaktan büyük gurur duyduklarını yazdı. Özcan, Mustafa Kemal Atatürk’e hitaben anı defterine yazdığı yazısında bundan tam 100 yıl önce aziz Türk milleti ve dava arkadaşlarıyla birlikte yaktıkları istiklal ateşinin yanmayı sürdürdüğünü, tutuşturdukları meşaleyle aydınlanmaya bugüne kadar devam ettiğimizi, kendilerinin de emanetçisi oldukları değerleri devletin ve milletin refahı için hakkıyla yönetmeye devam ettiklerini, bu değerlerin büyümesi için var güçleri ile çalışmayı sürdürdüklerini belirtti.

800 Vakıfbank Çalışanına Ödül Verildi

Genel Müdür Mehmet Emin Özcan, Ankara’dan sonra İstanbul’daki Haliç Kongre Merkezi’nde yapılan Vakıfbank Gücümüze Güç Katanlar Kıdem Ödülleri törenine katıldı. Özcan’ın törende yaptığı açılış konuşmasından sonra Vakıfbank’ta 15 ve 20 yıldır çalışan 600’den fazla çalışana ve geçtiğimiz yıl sergiledikleri performansla ödüle layık görülen 200 Vakıfbank çalışanına ödülleri verildi.