Vakıfbank Arı Hesabı Avantajları Devam Ediyor!

Vakıfbank ürün ve hizmetleri ile müşterilerini desteklemeye devam ediyor. Arı Hesap da bunlardan biri olarak dikkat çekmeye devam ediyor.

Vakıfbank Arı Hesabı Nedir?

Vakıfbank Arı Hesap ile tasarruflar gecelik olarak faizlendiriliyor. Hesap sahipleri istedikleri anda Arı Hesap’tan para çekebiliyorlar. Para çekmeleri halinde hesabın vadesi bozulmuyor. Arı Hesap para çekme – para yatırma gibi bankacılık işlemlerinde vadenin bozulmuyor olmasıyla müşterilerine destek vermeye ve kazanmalarını sağlamaya devam ediyor. Ayrıca Arı Hesap ile Vakıfbank mobil bankacılık ve Vakıfbank internet bankacılığı kanallarından yapacakları EFT ve havale gibi transfer işlemlerinden ücret de alınmıyor. Türk Lirası cinsinden mevduatların değerlendirilebildiği Vakıfbank Arı Hesabı dolar ve euro cinsinden mevduatlar için de açılabiliyor. Vakıfbank Arı Hesabı faiz oranları haberin devamındadır.

Vakıfbank Arı Hesabı Faiz Oranları

Vakıfbank ürün ve hizmetleri arasında en dikkat çekenlerden olan Arı Hesabı mevduatlara tanışma faizi fırsatları sunuyor. Arı Hesabı’nın Türk Lirası olarak açılması durumunda uygulanan aylık faiz oranının yüzde 20.25 olduğu bildiriliyor. Dolar cinsinden açılan Arı Hesabı ile aylık yüzde 3.50 oranında tanışma faizinden, euro cinsinden açılan hesaplarda da aylık yüzde 1.75 oranında tanışma faizinden yararlanılabiliyor. Vakıfbank bu hesaba uyguladığı faiz oranlarının hesabın açılış tarihinden itibaren 100 gün boyunca geçerli olduğunu belirtiliyor. Vakıfbank Arı Hesabı açmak isteyen kişiler bu hesabı Banka’nın internet sitesinden, Vakıfbank internet şubesinden, Vakıfbank mobil şubeden, Vakıfbank çağrı merkezinden ve tüm Vakıfbank şubelerinden bu işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Arı Hesaba istenen her zaman para yatırılabilir ve para çekme işlemi yapılabilir. Bu işlemlerde hesabın vadesi bozulmaz.