a

Vakıfbank ARI Hesabını Devreye Soktu

Vakıfbank ARI Hesabını Devreye Soktu
0

BEĞENDİM

Değişen müşteri ihtiyaç ve beklentilerine yönelik ürettiği çözümlerle dikkat çeken VakıfBank, durmadan çalışan ‘ARI Hesabı’ ile kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. VakıfBank müşterileri, bir taraftan kazanırken diğer taraftan birikimlerini vade beklemeden diledikleri zaman harcayabilme fırsatına sahip oluyor.

‘Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası’ olma vizyonuyla her türlü ihtiyaca uygun bankacılık ürün ve hizmetleri geliştiren VakıfBank, tasarruf alanında da müşterilerinin ‘yanındaki güç’ olmaya devam ediyor.

ARI Hesabı ile birikimler gecelik faiz oranıyla değerlenirken ihtiyaç anında vade kaybı yaşamadan para yatırma, para çekme işlemleri gerçekleştirilebiliyor. VakıfBank internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından gerçekleştirilen EFT/havale işlemleri için herhangi bir ücret ödemeyen ARI Hesabı sahiplerinden hesap işletim ücreti de alınmıyor. İlk defa ARI Hesabı açtıracak olan müşteriler 100 gün boyunca ARI Hesabı’nın cazip tanışma faiz oranlarından yararlanabiliyor.

Gecelik vadeli mevduat hesabı özelliklerine sahip olan ARI Hesabı, VakıfBank şubeleri, çağrı merkezi, internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarından açılabiliyor.

Cazip tanışma fırsatları sunan ‘ARI Hesabı’yla ilgili ayrıntılı bilgi için www.vakifbank.com.trziyaret edilebilir.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.