Vakıfbank Bir Özel Bankacılık Şubesi Daha Açtı!

Vakıfbank’ın 8. özel bankacılık hizmeti verdiği şubesi Antalya’da açıldı.

Vakıfbank Özel Bankacılık Şube Sayısı 8 Oldu

Vakıfbank’ın kişiye özel verdiği bankacılık hizmetleri devam ediyor. Vakıfbank tarafından yeni bir şube daha açıldı. Bu şube ile Banka’nın özel bankacılık şubelerinin sayısı 8’e yükselmiş oldu. Vakıfbank’ın yeni şubesi Antalya’da açıldı. Vakıfbank yurtiçindeki ve yurtdışındaki müşterileri tarafından yakından izlenen, üst gelir segmentindeki müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine yönelik olan özel yatırımları ve özel ürünleri özle bankacılık hizmetiyle şubeler aracılığıyla sunuyor. Vakıfbank Özel Bankacılık şube sayısı Antalya’da son açılan şubeyle birlikte 8 adet oldu.

Vakıfbank’ın Yeni Şubesi Hizmete Açıldı

Güçlü Türkiye’nin Lider Bankası misyonuyla bankacılık faaliyetlerine devam eden Vakıfbank tarafından kişiye özel yaklaşım anlayışı uygulanıyor. Müşteri memnuniyetini her segmentteki müşterisi için baz alan Vakıfbank, özel bankacılık şube sayısını artırma yoluna gidiyor. Türkiye’nin önemli şehirlerinden olan Antalya’da bir özel bankacılık şubesi açan Vakıfbank, bu şubeyi Şirinyalı’da hizmete aldı. Vakıfbank Antalya Özel Bankacılık şube açılışına Genel Müdür Mehmet Emin Özcan’ın yanı sıra Vakıfbank üst düzey yöneticileri de katıldı. Şubede mevduat tutarı 500 bin lira ve üzerinde olan müşterilere hizmet verilecek.

Vakıfbank Özel Yatırım Danışmanlığı Yapıyor

Vakıfbank Genel Müdürü Mehmet Emin Özcan açılışta yaptığı konuşmada hizmet kalitelerinin özel bankacılık şubeleri ile daha da yükseldiğini, bu şubelerde üst gelir gurubunda olan müşterilerinin temel bankacılık hizmetlerinin yanında özel yatırım danışmanlığı, yönetim hizmeti gibi hizmetleri de alabildiklerini söyledi. Özcan, Vakıfbank olarak tüm müşterilerinin beklentilerine ve ihtiyaçlarına yönelik ürün ve hizmetler tasarlamaya bundan sonra da devam edeceklerini de belirtti.

 

Kapalı