Vakıfbank Kültür Yayınları Yarışması Başladı!

Vakıfbank Kültür Yayınları sosyal medya üzerinden kitap kazanma şansı tanıyor.

Vakıfbank Kültür Yayınları Kitaplarından Kazanma Şansı

Vakıfbank’ın kültür ve sanat faaliyetlerinin yürütüldüğü Vakıfbank Kültür Yayınları tarafından sosyal medya aracılığıyla bir yarışma düzenlendi. Yarışmanın koşulları da sosyal medyadan paylaşıldı. Vakıfbank Kültür Yayınları’nın Instagram hesabından yayınlanan yarışma paylaşımı aracılığıyla katılım sağlanıyor. Yarışma paylaşımının altındaki yorum bölümüne bir arkadaşını etiketleyen sosyal medya kullanıcıları Vakıfbank Kültür Yayınları’nın eşsiz eserlerinden birini kazanabiliyorlar. Kullanıcıların aynı zamanda Vakıfbank Kültür Yayınları Instagram hesabını takip etmesi de gerekiyor.

Vakıfbank Kültür Yayınları Kitap Yarışması Şartları

Vakıfbank Kültür Yayınları tarafından düzenlenen kitap yarışmasına katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Katılımcıların sayfayı takip etmesi ve 1 arkadaşını yarışma ile ilgili paylaşımın altında etiketlemesi öncelikli şart olarak sıralanıyor. 1 kişi sadece 1 sosyal medya hesabından yarışmaya katılabiliyor. Birden fazla hesaptan yarışmaya dahil olduğu belirlenen kişilerin tek hesap katılımları geçerli oluyor.

Yarışma Ne Zaman Sonuçlanacak?

Vakıfbank Kültür Yayınları kitap yarışması 14 Haziran 2019 Cuma günü sonuçlanacak. Katılım sağlayan sosyal medya kullanıcıları arasında yapılacak çekiliş sonucunda 5 kişi VBKY serilerinde ye alan kitaplardan birini kazanacaklar. Yapılan bilgilendirmede Sürgünde Muhalefet: Namık Kemal’in Hürriyet Gazetesi adlı kitabının yarışma kapsamında olmadı belirtiliyor. VBKY’den kitap kazanan talihlilerin kimler olduğu 14 Haziran tarihinde aynı sosyal medya hesabındaki ilgili paylaşımda yorum olarak duyurulacak. Kazananlar paylaşımın altında etiketlenecek. Ayrıca kendilerine özel mesaj da atılacak. Bu kişilerin özel

Kapalı