→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  

Vakıfbank Taşıt Kredisi Kampanyasına Traktör Eklediğini Açıkladı

Vakıfbank yaptığı çalışmalar ve kampanyalar ile Türkiye ekonomisine destek vermeye devam ediyor. Son olarak otomotiv sektöründe yerli üretime destek verilmesi için bir taşıt kredisi kampanyası düzenlenmişti. Bu kampanyanın ilgi görmesi, ekonominin desteklenmesi ve otomotiv sektörünün hareketlenmesi çalışmanın kapsamını da değiştirdi. Bunun üzerine taşıt kampanyası içerisine traktör dahil edilmiş oldu.

Taşıt Kampanyasından Traktör Alanlar da Faydalanacak

Traktör almak isteyen müşteriler Vakıfbank’ın traktör kampanyasından sorunsuz bir şekilde faydalanabilecek. Yüzde 0.49 ile 0.69 arasında değişen oranlarla kredi almak mümkün olacak. Ancak bunun için bankanın belirlediği bazı şartlar bulunuyor. Bankanın anlaştığı otomobil markalarından 0 araç almak zorunlu tutuluyor. Kampanyadan yararlanan çiftçilere 5 yıl vadeli hasatta ödeme imkanı da sorunsuz bir şekilde sunulacak.

Vakıfbank bitkisel üretim yapanları, küçük ve büyükbaş hayvancılık yapanları ve hatta kümes hayvancılığı yapanları da uzun yıllardan bu yana desteklemeye devam ediyor. Vakıfbank’ın sunduğu taşıt kredisinin özellikle yerli otomotiv üretimini desteklemek istediği belirlendi. 100 bin lira ve üzeri limitli uygulanacak olan traktör kredisi 5 yıl vadeli olarak sunuluyor. Vakıfbank Genel Müdür Yardımcısı M. Lütfü Çelebi konu hakkında değerlendirmelerde bulundu. Açıklamalarında ‘Vakıfbank değer üreten ve yerli kaynakları kullanmak isteyen herkesin yanında duruyor. Bu durumda tarım sektörü de stratejik olarak hizmet sunan alanlarımızdan birisi olarak yer alıyor’ ifadelerini kullandı.


→ ING Bank 0.79'dan başlayan oranlara ihtiyaç kredisi başvurusu  
Kapalı