Vakıfbank Uluslararası İki Ödül Birden Aldı!

Vakıfbank’a Global Brands Magazine tarafından iki ödül birden verildi.

Vakıfbank En İyi Dijital Banka Seçildi

İngiltere’de yayın yapan saygın dergilerden olan Global Brands Magazine adlı dergi tarafından Vakıfbank’a iki ödül verildi. Çağdaş bankacılık anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı ve yenilikçi ürünler ve hizmetler sunan Vakıfbank bütün paydaşlarının yanındaki güç olmaya devam ediyor. Küresel arenada da takdir gören Vakıfbank çeşitli platformlarda ödül almayı sürdürüyor. Son olarak Vakıfbank haber olarak kayıtlara geçmek suretiyle İngiltere’nin önemli dergilerinden olan Global Brands Magazine tarafından En İyi Dijital Banka ve En İnovatif Perakende Bankası ödülleri verildi. Vakıfbank En İyi Dijital Banka ödülünü Mobil Saha Satış adlı projesi, En İnovatif Perakende Bankası ödülünü de Çapraz Ürün Satış projesi sayesinde aldı.

Vakıfbank Mobil Saha Satış Bankacılık Sektöründe Bir İlk

Vakıfbank Mobil Saha Satış projesi ile teknolojiyi bankacılık ürünlerinin satış ve pazarlamasını entegre ederek, bireysel bankacılıktaki pazar payını artırmayı başardı. Mobil Saha Satış adlı uygulama ile Vakıfbank müşterileri banka şubesine gitmeksizin saha satış ekipleri aracılığıyla tabletler üzerinden bankacılık ürünlerini satın alabiliyorlar. Bu sayede zaman kaybı önlenmiş ve müşteri memnuniyeti sağlanmış oluyor.

Vakıfbank Çapraz Ürün Satış Projesi

Vakıfbank tarafından hayata geçirilen bir diğer proje olan Çapraz Ürün Satış projesi kapsamında müşterilerin doğru ve hızlı bankacılık hizmeti alması sağlanırken, banka içinde iş süreçleri ve insan kaynakları verimli bir şekilde yönetilebiliyor. Çapraz Ürün Satış projesinde Vakıfbank müşterileri tek bir işlem yaparak anında temel bankacılık hizmeti alabiliyor ve ürünlere ulaşabiliyorlar.