Vakıfbank VBanko Çek İle Ticaret Dünyasına Yeniden Yön Verecek!

Vakıfbank tarafından yeni bir hizmet olarak Vbanko Çek imkanı sunuluyor. Vbanko Çek, müşteri bazında kişiselleştirilmiş bir hizmet olarak garantörlük limitleri çerçevesinde çek defterinin her bir sayfasının garanti altına alarak ya da farklı kupürlü çekleri müşterilerin hizmetine sunmayı amaçlıyor.

Vakıfbank müşterileri ekonomik anlamda desteklemeye devam ederken, Türkiye ekonomisine de güçlü bir destek olmayı sürdürüyor. Yeni bir çalışma olan VBanko Çek sistemi ile birlikte müşterilerin imzasının yanına banka kendi adını da yazmayı planlıyor. Bu adım ile birlikte ticaret dünyasında yeni bir sayfanın açılması amaçlanıyor. VBanko Çek ile ödeme günü geldiğinde hesapta yeterli miktarda para olmadığı takdirde, her müşteri için özel olarak belirlenmiş garantörlük limiti çerçevesinde ödemelerin karşılanması bekleniyor. Vakıfbank çek kullanan müşteriler ödemelerde herhangi bir aksilikle karşılaşmıyorlar.

Vakıfbank Ticarete Yeni Bir Yön Verecek

Vakıfbank Genel Müdürü Abdi Serdar Üstünsalih yeni ürün hakkında değerlendirmelerde bulundu. ‘VBanko Çek uygulamamız ticaret sektörüne yeni bir soluk getirecek. Herkes için Çek Garanti Limiti tespiti gerçekleştireceğiz. Verilen limitler içerisinde müşterilerin çek yapraklarının her biri için Bankamız tarafından bir limit belirlenebiliyor. Her bir çek için bankamız çerçevesinde ödeme garantisi de sunmuş oluyoruz. Bu noktada müşterilerimizin ödeme limitlerini yönetirken, sorun yaşamalarını engelliyoruz.’ İfadelerini kullandı.

Ticaret algısının tamamen değişmesine neden olacak yeni ürün ile birlikte ticaret sistemi nakit yerine güven sistemi üzerinden ilerleyecek. Çek defterinin her bir sayfası da Vakıfbank tarafından garanti altına alınmış olacak.